Wpis z mikrobloga

@spammaster: Czy ty naprawdę wierzysz w to, że liczba wykrytych=liczba chorych? Dlaczego uznajesz statystyki włoskie, a niemieckich i chińskich czy koreańskich już nie?
Jak w ciągu roku, dwóch, w wyniku badań okresowych wyjdzie, że przechorowały grube miliony ludzi, to będziesz #!$%@?ł że pewnie mieli grypę, nie covida. A zmiany w płucach to przez papierosy, smog i kaszankę.
  • Odpowiedz
  • 98
@ZercaMirkoslaw nie rozumiem zupełnie o co ci chodzi, ale pozwól że wyjaśnię: post jest o tym że koleś uważał że epidemii w ogóle nie będzie w Europie czy USA, bo już ją Francja USA UK i Niemcy zwalczyli i nie będzie więcej niż kilka przypadków Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@spammaster: No cóż, to że dotrze to chyba każdy normalny wiedział w styczniu xD
Ale nie wiem jak wykop pogodzi się z tym, że nie jest to choroba gorsza od wszystkich innych, które co roku nas nękają.
  • Odpowiedz
@tsumazi: Być może. Ale mam już serdecznie dość panikarzy. Co tu się #!$%@?? Każdy jeden patrzy na Włochy a wszystkie inne informacje traktuje jako zakłamaną propagandę. Tu nikogo nic nie obchodzi poza liczbami.
  • Odpowiedz
@Nelelele: @BigBoobs: @Fizjowypok: Jesteście za głupi aby nie zauważyć w tych wpisach ironicznej odpowiedzi na zdjęcie laski która pokazuje dupę. Bo skoro pokazuje publicznie takie zdjęcie, gdzie głównym tematem jest jej ciało, oznacza że łaknie aprobaty którą jej zapewniłem.
  • Odpowiedz