Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Vladimir_Kotkov:
Turystyka zagraniczna - no do Chin raczej nie będą taknwszyscy chcieli latać, do tego epidemia będzie się jeszcze kręcić jak smród po gaciach. Włochy, Francja, Hiszpania utoną bo raczej szczerze wątpię, żeby to ogarnęli do lata.
Turystyka krajowa - po dupie dostaną wszystkie "dżezi lokalizacje", czyli żydowskie zakopane, melanżowe mielno etc.
Szansy tutaj mogą upatrywać mniejsze lokalizacje. Różne mniejsze zdroje, jakiś koniec swiata w Bieszczadach. Wszystko zależy od lokalizacji.
No
sklepy specjalistyczne z piwem rzemieślniczym, browary restauracyjne, małe puby - ogółem branża piwowarska


@red7000: Czemu sklepy? Lokale wiadomo, wtedy tym bardziej ludzie będą brać do domu, może nawet browary zorganizują bezpośrednie dostawy. Osobiście zamawiałem w internecie sporo zagranicznych piw, zamiarzam przestawić się w tym roku na krajowe, pewnie wielu ludzi zrobi to samo, żeby wesprzeć branżę.
@kszychu: 99% rynku to jednak koncerniaki i sklepy specjalistyczne to odczują, bo ludzie nie chodzą do sklepów dla zajawki. Chodzą do marketu zrobić większe zakupy, komu będzie się chciało lecieć na drugi koniec miasta po dwie butelki IPA? Pomijając 5 największych miast w Polsce, to sklepów nie jest dużo. U mnie w Legnicy nie ma żadnego sklepu specjalistycznego, za to Auchan, Carrefour i Lidl mają kilkadziesiąt marek. Pamiętajmy, że markety mają