Wpis z mikrobloga

wg polskiego prawa nie można sprzedawać alkoholu online :(


@FPNgda: No w sumie kupuję z magazynu na Słowacji, ale wszystko odbywa się po polsku i często biorę też coś z polskich browarów. Oby szybko znieśli te utrudnienia.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: nie zgadzam się z prognozą - salony beauty odbudują się szybko, bo koszty biznesu są raczej niskie (mowie o materiałach i sprzęcie). Gorzej z gabinetami, gdzie jest botoks i dużo pracowników. Te na pewno padną i nie wstaną.
  • Odpowiedz
@tzim: Jeśli piszesz o Polsce to pewnie masz racje. Chyba tylko totalizator ma koncesje na inne formy hazardu niż zakłady. Ja mówie bardziej o cywilizowanych krajach, gdzie panstwo nie ma monopolu i każda strona bukmacherska ma sloty, ruletke i pokera.
  • Odpowiedz
@gosurosu: pisze o ogolnoswitowym hazardzie każda firma która znam zaliczyła spadki (sloty, kasyna, etc). Nie siedzę i znam znam pokera online bo ta część hazardu mi uciekła w karierze. Ale wierz mi będzie dużo bankructw i redukcji w najbliższych miesiącach w hazardzie online.
  • Odpowiedz
pisze o ogolnoswitowym hazardzie każda firma która znam zaliczyła spadki (sloty, kasyna, etc).


@tzim: ciekawe, bo logika podpowiada własnie odwrotnie. Ludzie siedza w domach i sie nudza, wiec gambluja w internecie.
  • Odpowiedz