Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: Zegarmistrzowie :( Komu w ogóle będzie sie chciało w takich czasach o zegarek dbać.


@okoniaczek: Pomyśl, że przetrwali dwie wojny + PRL, gdzie też teoretycznie komu by na zegarku zależało, gdy w sklepie tylko ocet, a jednak.
  • Odpowiedz
@DlugoMyslalemNadNickiem: ciekawe co z firmami IT robiącymi IT: cisco, IBM, i tego typu firmy. Wiem, że kontraktorzy już szykują się do wylotów, ciekawe czy stali pracownicy też poczują wirusa.


@wkrk: Wydaje mi się, że za dużo świata wymaga wsparcia IT do kluczowych/newralgicznych procesów, nawet jak IToberwie na braku nowych zleceń to będą trzymać się na utrzymywaniu i wsparciu swoich aplikacji/systemów.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: no, mój szef jest w okolicach 60tki. Uczy kilku młodych, ale fachu złapiesz tylko, gdy zapiszesz się na praktyki do mistrza, bo szkół już nie ma. Naprawdę nie ma kto przekazywać wiedzy dalej. Na dodatek jeszcze ten wirus uderzający w starsze osoby.
  • Odpowiedz
@TheMan: Obstawiam, że przetrwali dlatego, że w tamtych biednych czasach każdy miał zegarek na łapie, zamiast w telefonie. Albo jakiegoś stojącego wahadłowca w salonie. Choć wszystko droższe, klienteli siłą rzeczy musiało być więcej, niż dzisiaj nawet w szczytach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FPNgda: @FPNgda: Ciekawe, mnie cieszy fakt iż mogę kupić sobie zapas, w dodatku wyszukanych trunków a nie tylko marketowe :)

Za pierwszym razem zwróciłem uwagę na umowę pomiędzy firmą kurierską a sprzedawcą, gdzie firma kurierska zobowiązuje się do sprawdzenia danych osobowych zamawiającego :).

Nie wiem czy w tym momencie nie dochodzi do przerzucenia odpowiedzialności prawnej i w razie problemów firma transportowa szybko znika z rynku a sklep który ma koncesje
  • Odpowiedz