Wpis z mikrobloga

Dlaczego komunistyczna instytucja sanepidu zabrania mi sprzedawania paróweczek z nietoperza w warunkach sanitarnych jakich chcę? Przecież nie zmuszam nikogo do kupowania ich. Nawet jeśli ktoś by się od nich rozchorował to chcącemu nie dzieję się krzywda i może mnie pozwać. Potem wolny rynek zweryfikowałby moją firmę i ludzie po prostu nie kupowaliby moich wyrobów z nietoperza.
Niestety w tym totalitarnym państwie niewolników politycy wiedzą lepiej co jest dla ciebie dobre.
#konfederacja #bekazprawakow #koronawirus #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1584827634wEe8bpphjOW3k8A1iCOthJ.jpg
  • 42
@Soojin21: ja #!$%@? jak ja kocham wolny rynek własnie sobie pije drinka w domu, biznes rozkręcony, najedzony parówką z nietoperza. Nic mi więcej nie potrzeba oglądam sobie rzeczy o korwinie na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam biznes rozkręcony więc zero zusu zero podatków dochodowych więc nie musze się z nikim rozliczać bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczeństwo i biznes rozkręcony
@Drakii:
Jak nam birus zaora gospodarkę to nawet połączone siły Zandberga polskiego Pol-Pota i Wiecznego Krula nie pomogą.
Ze 3 atomówki na kitajców w ramach rewanżu.
Albo ich wina bo zjedli nietoperza, albo ich wina bo uciekło z laboratorium w Wuhan.