Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Czy specjaliści z tego portalu udzielają porad gdzie znaleźć chłopa do związku 30+?
Mam do opchnięcia laseczkę dość ładną, dosc ogarnięta, samodzielną i zarabiającą, z super charakterem, bez bombelkow i byłych mężów, która nie umie w internet - tindery odpadają.
Szukamy pana o podobnych parametrach.
#wykoppoleca #mirekszukazony dla zasiegu.
  • 247
  • Odpowiedz
  • 2
Tylko nie mów, że chodzi o przyrównywanie człowieka do przedmiotu.

Właśnie dlatego. Mam nadzieję, że rozumiesz? Relacje międzyludzkie to nie rynek.


@KRISSVector Aha, ale jak OPka napisała, że ma "do opchnięcia laseczkę", gdzie "opchnąć" jest synonimem "sprzedania czegoś", to wszystko jest ok, ale gdy @DulGukat użył ANALOGI do tego co OPka chcę sprzedać, to już jest problem?
  • Odpowiedz
  • 2
Gdzie napisałam, że jest okej?


@KRISSVector No to gdzie jest Twój komentarz krytykujący OPke o użycie "mam do opchnięcia laseczkę"? Skoro go nie ma, to widocznie nie masz z tym problemu.

*analogii


Masz rację, mój błąd. A skoro już wiesz jak zapisać analogię bez błędu, to jeszcze naucz się co oznacza, a może zrozumiesz o co chodziło @DulGukat
  • Odpowiedz
@aterazprzejdzie:

skoro ty się za to bierzesz a nie ona, to nic z tego nie będzie

panna jest wybredna i rozpaskudzona, w procesie wychowawczym nie nabyła umiejętności zawierania kompromisów które by jej umożliwiały wytrwanie w związku

pchasz się w to że będzie marudzić "ale mi znalazłaś kandydatów z wykopu (czy gdziekolwiek jeszcze będziesz chciała być matką miłosierdzia), a niech cię gęś kopnie"
  • Odpowiedz
@aterazprzejdzie: generalnie szukasz na złym portalu, ale z pewną rzeczą trzeba się zgodzić, jeżeli ma 30 lat lub więcej a do tego jest taka jak piszesz czyli miła, ładna itd. itd. to mimo wszystko coś jest nie tak, albo nie jest taka jak ją opisujesz do końca. Kobieta w wieku 30 lat, i nikogo nie ma? Zwłaszcza, jeżeli jest ładna, miła, z super charakterem. No kobieta idealna wręcz i sama?
  • Odpowiedz