Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Czy specjaliści z tego portalu udzielają porad gdzie znaleźć chłopa do związku 30+?
Mam do opchnięcia laseczkę dość ładną, dosc ogarnięta, samodzielną i zarabiającą, z super charakterem, bez bombelkow i byłych mężów, która nie umie w internet - tindery odpadają.
Szukamy pana o podobnych parametrach.
#wykoppoleca #mirekszukazony dla zasiegu.
  • 247
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aterazprzejdzie: A ja polecam Badoo :) jak ustawi sobie fajny opis, jaka jest i kogo dokładnie szuka to jest szansa, że trafi na kogoś odpowieniego :) polecam bardzo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jezu co ja zrobilam tu pisząc. Już mój chlop przylecial się pytać czemu szukam nowszego modelu xD

Zastanawialam się gdzie sie teraz ludzie spotykają, co polecacie, a skonczy sie na tym, że muszę jej pokazac kilka rozmow z ciekawymu mezczyznami, kilka nieciekawych benkow i "z kamerą wśród inceli". :)


@aterazprzejdzie: Było nie dodawać tagu #mirekszukazony Widocznie nie tylko koleżanka "nie umie w internety". (σ ͜
  • Odpowiedz
@aterazprzejdzie: swoja droga jak jest "dosc ladna" i wzglednie normalna to co ze zwyklymi facetami, ktorzy zazwyczaj zawsze zaczepiaja kazda kobiete? Z pracy, z barow, z silowni?


@InterferonAlfa_STG: Nie odpisała, to już wiadomo, że szuka ksiecia na koniu i takie przeciętniaki się nie nadają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aterazprzejdzie: gościu, popełniłeś strategiczny błąd. Nie pyta się wykopu o randki itp. Większość tutaj miała z dziewczynami tyle do czynienia co z Mercedesami, czyli nic. Internet nie boli. Z internetu korzystają normalni ludzie, z marzeniami, planami, fantazjami, rozsądkiem i doswiadczeniami. Jak każdy. Musisz jednak wiedzieć, że pewien element tutaj ma straszny ból zawiniętej stuleji, bo nigdy w życiu im nie wyszło nic, oprócz 1 mema i 136 lajków. Co dopiero
  • Odpowiedz
@aterazprzejdzie: Ja #!$%@?, niektóre komentarze zjebów są przerażająco głupie, a najgorsze jest to, że człowiek nie wie czy to trolling czy na serio ktoś jest tak #!$%@?.

Sugerowanie, że 30 to pewnie #!$%@?, albo coś z nią nie tak, że pewnie wyszalała się seksualnie, a teraz szuka stabilności, ale nie u jakiegoś faceta który będzie do niej pasował tylko u jakiegoś mitycznego chada który #!$%@? nie istnieje, bo wiadomo -
  • Odpowiedz