Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Czy specjaliści z tego portalu udzielają porad gdzie znaleźć chłopa do związku 30+?
Mam do opchnięcia laseczkę dość ładną, dosc ogarnięta, samodzielną i zarabiającą, z super charakterem, bez bombelkow i byłych mężów, która nie umie w internet - tindery odpadają.
Szukamy pana o podobnych parametrach.
#wykoppoleca #mirekszukazony dla zasiegu.
  • 247
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@aterazprzejdzie: Jak różowa mówi o koleżance co nie może sobie chłopa znaleźć że jest ładne to pewnie max 3/10 i jest gruba.

W wieku 30 lat z dobrą pracą w Warszawie by nie ogarnąć sobie kogoś to trzeba mieć coś w sobie co odpycha.
Nieogarnianie Tindera to tylko wytłumaczenie tego 3/10 gdyż tam liczy się zdjęcie.
  • Odpowiedz
Bo o czym z tą osobą rozmawiać?


@XpedobearX: a czym rozmawiac z "niebrzydka" ktora sobie faceta nie umie znalezc?
Rozumiem ze ktos mzoe nie umiec znalezc pracy za 10k
Rozumiem ze ktos moze nie znalezc towarzyszy na wyprawe na antarktyde
Rozumiem ze rozne moga byc sytuacje, ale zeby niebrzydka laska nie mogla znalezc typa?
Brzydkie umieja
  • Odpowiedz
@pani_gozdzikowa: to zalezy, bo jak przez zagle rozumiesz mazury to owszem. Wielcy panowie 7 oceanow na kałuży 1km x 1km (w porywach). Troche jakbysmy mowili o narciarzach co po polskich "stokach" jezdza. xD

Ale jak myslisz zwlaszcza o nowej szkole chorwackiej (bo baltyckie dziady to trepy, chodzi o Polskich kapitanow z ciepych morz) to jest sporo mlodych ludzi z IT, Finance itp ktorzy po prostu robia to jako pasje, ale
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: To ja znam tylko polski grajdołek i to tez niezbyt biegle ;) Chociaż i tak mam wrażenie, ze mało jest młodych żeglarzy z głową, wydaje mi się, ze większość to banany, które nie potrafią utrzymać kursu i najchętniej pływają na silniku ;) I to raczej domena młodych żeglarzy. Ale pewnie generalizuję, to moja największa wada :D
  • Odpowiedz
@polek172: no nie wiem czy kieruje nią akurat chęć rozmnażania, ale myślę że do tego predzej czy pozniej prowadzi powazny zwiazek: do rodziny :)


Poważny związek = rodzina, a jak ktoś nie chce mieć dzieci to już nie może być w poważnym związku?
  • Odpowiedz
Tinder i badoo, z opisu wykopków brzmi jak apka TYLKO do ruchania


@aterazprzejdzie: wszystkie strony randkowe odwzorowuja mniej wiecej obraz ludzi z "reala" czyli wiekszosc jest beznadziejnych ale nie powinno to zrazic poniewaz wustarczy ze pozna sie jednego fajnego czlowieka :) niech sobie zalozy konto na tinderze i badoo i zwyczajnie zacznie gadac. Normalni ludzie tez tam sa wbrew temu co mowia wykopki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: Bo moze nie chce miec kogos byle miec? xd Tak jak Ty nie chcesz byle jakiej. Moze ciezko jej idzie wyrwanie? Roznie bywa, sam mam ziomka, ktory jest przystojny, dziewczyny sie w wokol niego krecily a on mial je w nosie. Po ladnych latach sobie znalazl dziewczyne i jest bardzo szczesliwy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aterazprzejdzie:

gdzie znaleźć chłopa do związku 30+?


Na Wykopie ( ) ale nie robiąc tu anonsu, bo widać, kto się zlatuje, tylko normalnie się udzielać bez zbędnej atencji. Wbrew pozorom są tu normalne Mirki, tylko zalew
  • Odpowiedz