Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Hinata_: o tym właśnie mówię... Za 3000zl możesz mieć już extra sprzęt do grania na lata, ale nie... Hurrr durrr nic nie kupisz za 5000 zł, mame dej 3 zł na bułkę do szkoły
  • Odpowiedz
będzie to lipny komputer.


@Violetowy87: no jak grafik15k to faktycznie, ale jak grafik 8k, to już by chyba nie płakał, bo tak ogólnie, to taki komp się do praktycznie wszystkiego nadaje.
Ale wiadomo - na wykopie każdy to krezus a komputer za 5 tysięcy to się nadaje tylko do sapera i pasjansa :P
  • Odpowiedz
@DeafSilence: Również kupiłem GTXa 1080 ale jak się okazuje procesor i5 4 generacji jest już za wolny.xD COD MW, ten darmowy, właśnie mi powiedział, że w menu mam 80% a podczas gry non stop 100% zzużycia procka haha. Zmiana procka ciągnie od razu zmianę płyty głównej, jak płyta główna to i ram już na ddr4. Same koszta. Ale z drugiej strony dobrze zrobiłem, bo poprzedni gtx 770 u kolejnego właściciela
  • Odpowiedz
@Violetowy87: to co wypisałeś to oczywiście bardzo dobry zestaw (nie wiem czy 5700XT nie będzie dławiony przez tego Ryzena, ale to pomińmy), ale nazywanie go W-------M to chyba trochę przesada. Do W--------O komputera pasuje bardziej jakiś Threadripper albo chociaż R9 3950X. Płyta za 400zł pewnie będzie miała za słabą sekcję zasilania do niego. Jak chcesz W------Y RAM, to raczej też się w 1k nie zamkniesz. Etc. etc.

Myślę, że wszystkim
  • Odpowiedz
@Violetowy87: przecież nikt tu nie twierdzi że komputer za 5k jest lipny, po prostu jak coś jest okreslane jako "w------e"[w kosmos] to w przypadku kompa spodziewałbym się tam co najmniej 4k60fps
  • Odpowiedz
a to ja tak od razu zapytam, bo będę przymierzał się do złożenia komputera, myślę, że za więcej niż 5k i teraz pytanie - z którego sklepu najlepiej brać? Myślę o wzięciu na raty, żeby sobie na spokojnie co miesiąc pewna kwotę spłacać, ew. wkład własny na początek i resztę spłacać w ratach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DeafSilence: w 4k nawet nie próbowałem bo monitory sprzed 6 lat więc też powoli czeka je wymiana na coś nowszego. Poza tym od kiedy kupiłem gtx 1080 to w zasadzie również mało korzystałem z gier. Dopiero w ostatnim czasie znowu wracam do pogrywania w różne tytuły.
  • Odpowiedz