Wpis z mikrobloga

Hej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Właśnie skończyłem oglądać najlepszy serial jaki kiedykolwiek obejrzałem. Początkowo uważałem że na takie miano do końca będzie zasługiwało #breakingbad ale myliłem się. Serialem z którego bohaterami zżyłem się tak jak z najlepszymi przyjaciółmi których tak naprawde nigdy nie miałem.. Ahh.. naprawde trudno mi opisać emocje które wzbudziło we mnie zakończenie tego wspaniałego arcydzieła. :'( Polecam serdecznie każdemu #seriale #filmy #kino #recenzja Serial nazywa się Synowie Anarchii #samcro #sonsofanarchy
gaceksteam - Hej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Właśnie skończyłem oglądać najlepszy serial jaki kiedyko...

źródło: comment_1584642545T6MjSg97yH1NTRaxZ0k5ux.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@gaceksteam: Dla mnie serial jest niesamowicie przeciętny, mocno powtarzalny, czasami wręcz idiotyczny. Od 5 sezonu praktycznie oglądałem to z przyzwyczajenia, a ostatni sezon to była masakra.
  • Odpowiedz
@Edward_Kenway: @gaceksteam: Mnie pierwszy sezon wciągnął niesamowicie (zaznaczę, że kiedy zacząłem oglądać ten serial, to sezon 2 dopiero był w produkcji), później nowy epizod co tydzień, ale już w 2 sezonie zacząłem zauważać powtarzające się motywy, ale nie było tak źle. Później niestety zaczęło mnie to strasznie męczyć.
  • Odpowiedz
@gaceksteam: W sumie skoro SoA tak Ci się podobało, to może spróbuj The Shield od tego samego twórcy. Opowieść o skorumpowanych glinach, też nie arcydzieło wg mnie, ale zrobione lepiej niż SoA
  • Odpowiedz
@gaceksteam: akcja Mayansów jest umiejscowiona kilka lat po SoA, i w zasadzie nie wiem czy w ogóle są jakieś nawiązania. Ja obejrzę, bo produkcji o tej tematyce nie ma chyba wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kokos: wiadomo, im dalej tym gorzej, ale od początku Sonsi kupili mnie klimatem i muzyką. No i to jedyny serial o gangach motocyklowych i Harleyach. Dlatego kocham Samcro ( ʖ̯)
  • Odpowiedz