Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SkrytyZolw Niekoniecznie, w Polsce potocznie nazywa się to Bostonką, (ang. . hand, foot and mouth disease, HFMD) Infekcja wirusowa, zaczyna się od wysokiej gorączki, potem pojawiają się właśnie takie plamy na podniebieniu, dłoniach i stopach, nie ma leku, choroba sama mija, ale w organizmie po wyleczeniu utrzymuje się około 3 tygodni, sam to przechodziłem, zaraziłem 2 osoby w rodzinie i jedna nie miała gorączki ale właśnie coś takiego, druga miała lekką gorączkę
@bestdeal3 też miałem bostonke, nie polecam, najpierw dostałem jakieś leki na grypę , następnego dnia pojawiło mi się sporo pęcherzy na stopach, myślałem że uczulenie na lek, odrazu poszedłem do innego, jak zobaczył plamy pytał się czy miałem kontakt z dzieci, jeszcze zawołał lekarkę i oglądali z podziwem moje stopy, na początku w pracy dostałem silnej gorączki i masakryczny ból w uszach,
@konrad1: chcesz to poproś o zaproszenie, to sam zobaczysz. Na facebooku - Dentyści. Daj znać jak cię przyjmą - co się nie wydarzy, ale próbuj.

Nie zmuszam nikogo do wierzenia w to, to otwarta dyskusja, na tym polega nauka. Rozważa się różne opcje. Spróbuj czasem pomyśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)