Wpis z mikrobloga

Powiem tak szczerze że z każdym nowym dniem czuję coraz większy niepokój, który próbuję zagłuszać pracą, netflixem, książkami czy memami. Ale on mimo tego narasta... Chciałbym, żeby już było normalnie. Jak kiedyś. Jak jeszcze dwa tygodnie temu. Obudzić się rano, pojechać do pracy, odstać swoje w swojskich korkach #wroclaw Obiecuję że ani jednego złego słowa bym nie powiedział na te korki, na tłok na parkingach przed sklepami. Żeby tylko było tak jak kiedyś. Znana, oswojona codzienność. Oddajcie nam to.

#przemyslenia #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #koronawirus
  • 65
  • Odpowiedz
@bitcoholic pomysl o tysiacach ludzi dziennie umierających z głodu i wojen i ot tak, niepokój mija bo mamy wygodne siedzenie na dupie, które jest bonusem a nie problemem.
  • Odpowiedz
@KierownikW10: tak, wszystko stanąć razem z elektrowniami, wodociągami, szpitalami i transportem. Ten wirus będzie z nami przez najbliższe dwa lata i trzeba się styk oswoić i zmienić nawyki żeby nie zabić ochronny zdrowia ilością przypadków.
  • Odpowiedz
  • 0
@bitcoholic jak nie wyrabiasz psychicznie to polecam nie siedzieć na wypoku i innych tego typu syfach, bo czytając te fake newsy i sprzeczne informacje sam się nakręcasz
  • Odpowiedz
ja czekałem w osiedlowym 40 min. na wejście do Lewiatana żeby chleb kupić, a teraz dyskonty też podobno mają limity klientów w środku


@bitcoholic: byłem wczoraj wieczorem w tesco w magnolii i spotkałem max 5 osoób na cały sklep
  • Odpowiedz
Introwertycy lubią to


@qazplm: Znowu to samo. Nie wszyscy lubią siedzieć przez 100% czasu w piwnicy, jestem intro, a brakuje mi chodzenia na mecze, na spektakle do centrum kultury, jeżdżenia na wycieczki, robienia fotoreportaży z wydarzeń w moim mieście. Super, że nie ma nigdzie tłumów i hałasu i z nikim nie trzeba gadać, ale są też introwertycy, którzy mają hobby.
  • Odpowiedz