Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacząłem studia magisterskie i nie wyrabiam się z nauką. Moja uczelnia realizuje nauczanie zdalne za pomocą wykładów, ćwiczeń i laboratorium online na których wymagana jest obecność. Dostajemy zadania, które mamy wykonać w określonych terminach (zazwyczaj 7 dni). Wszystko było by dobrze gdyby nie przytłaczająca ilość materiałów, które trzeba przerobić we własnym zakresie w bardzo krótkim czasie. Problemem jest dla mnie również zrozumienie pewnych zagadnień a jak wiemy bez zrozumienia nie da się czegoś zrealizować. Nie nadążam z narzuconym tempem i nie wiem jak sobie z tym poradzić :( Czuję że moje zdolności umysłowe z dnia na dzień jeszcze bardziej się pogarszają, mam trudności w zapamiętywaniu i od dłuższego czasu również z koncentracją. Właściwie boję się czy nie mam początku jakiejś choroby lub wypalenia. Dzisiaj przez cały dzień miałem zajęcia i mam uczucie pustki w głowie, jestem rozkojarzony i nie wiem co ze sobą zrobić.

#studbaza #studia #koncentracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 6
OP: @HajducekHajduk: Nie chodzi o to że mi się nie chcę - wręcz przeciwnie ja chcę i robię co w mojej mocy, ale jest dla mnie tego za dużo. Gdyby było mniej przedmiotów wtedy spokojnie mógłbym się ze wszystkim wyrobić ale w praktyce jest ich tyle, że nie da się ze wszystkim być na bieżąco. Stąd zastanawianie się jak rozwiązać problem.

@kk87ko0: Podoba mi się koncepcja e-learning, ale wykonanie