Wpis z mikrobloga

Ktoś kto bardziej ogarnia temat i parę komentarzy
1. Jak się przekładać może różnica wydajnosciowa ps5 do Xboxa?
2. Różnica w mocy wydaje się dość znacząca
2. Wsteczna kompatybilność to jakiś żart.
3. Godzinna gadka o dysku i dźwięku nie wiele zmienia w moim życiu.

Sony zaliczyło jak dużego minusa że tak jak miałem w ciemno zamawiac przedpremierowo, tak teraz o ile nie dostanę na prawdę DOBRYCH tytułów na start to chyba czas zmienić flagę na zieloną. PS4 pozwoli mi ograć ekskluzywy tej generacji, a za parę lat kupię ps5 żeby ograć te z nowszej. Sony traci. Dużo traci, przynajmniej w moich oczach.

#playstation #konsole #ps4 #ps5
Pobierz AryanWonderBoi - Ktoś kto bardziej ogarnia temat i parę komentarzy
1. Jak się przekł...
źródło: comment_1584550899h3xjEMwFnbJFhEK7j5xMn3.jpg
  • 29
@AryanWonderBoi: znaczy powiem tak - moim zdaniem różnica czystej wydajności jest dosyć spora, natomiast ten ssd ps5 myśle że bedzie wygodny. W połączeniu z nadchodzącymi grami zdecydowanie będę szedł w sony ale nie od razu, mysle że może być sporo problematycznych rzeczy w tym sprzęcie
Pozdro
@duzeelobenc: lol, to #!$%@?. Bo ta konferencja nie wiele zmieniła. W sumie potwierdziła (niestety) to że Sony ma zdecydowanie gorszy sprzęt. I tyle. System audio #!$%@? wie czy taki git będzie, a dysk też nie wiadomo czy będzie lepszy od tego xboxa
@cwany_lis: z ps4 było podobnie podobno w ostatniej chwili dali 8gb ramu bo planowali 4gb i jakoś źle na tym nie wyszli. Poczekajmy aż twórcy się wypowiedzą czy lepiej mieć 1,7TF więcej czy szybszy dysk a wtedy będziemy mogli osądzać.
@peszmerd: Ale w takim razie nie opłaca się brać ps5 dla kogoś kto nie ograł mnóstwa exow i może czekać te 2-3 lata po premierze aż wyjdą nowe exy i wtedy być zmuszonym do kupna. Ja tak to obecnie widzę. Wsteczną kompatybilność to żart jakis. (°°