Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZercaMirkoslaw: No niestety takie buractwo się zdarza, ale to najczęściej ci co ledwo przestali być studentami i muszą sobie przedłużyć wiadome części ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co to jest osoba niebinarna


@Harmonia: osoba której tożsamość nie jest binarna, poza podziałem kobieta/mężczyzna

co to jest trans
  • Odpowiedz
@tpap:

> nie wiem w takim razie o co się próbujesz teraz sprzeczać, bo właśnie tak robię i uważam że tak się powinno robić

Cóż, to Twoja sprawa. Nie wiem czy moje myślenie jest dobre, ale dla mnie analogią byłaby sytuacja, podczas której jedząc kanapkę usłyszałbym od znajomego/obcego/współpracownika "Smacznego" a ja zamiast kiwnąć głową zacząłbym elaborat dlaczego nie powinien mi tego życzyć - swoją drogą ciekawa sprawa.
Na takie opowieści
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nikt nie zmienia płci


@tpap: dobra już mi się nie chce ciągnąć tego p---------a XDD


@Harmonia: osoby transpłciowe tak się po prostu identyfikują, to nie jest tak że ktoś tak nagle uznaje. dlatego nie nazywamy tego zmianą, tylko korektą albo tranzycją
  • Odpowiedz
@Harmonia: no tyle ma, że tępak coś tam pierdział o gwałceniu zasad gramatyki.

Te zasady są w angielskiej gramatyce co najmniej od 500 lat, ale tępak o tym nie wie i dlatego wypierdza z ryja takie głupoty.
  • Odpowiedz
@tpap:

Czemu?

Przecież nic złego nie powiedziałem

P------y jesteś?


Taka byłaby reakcja. Dlatego wyjaśnienie czemu stawia mnie w niekomfortowej sytuacji jest potrzebne, ale niekoniecznie od razu.
  • Odpowiedz
@tpap: neuropa nie odróżnia zwrotów grzecznościowych od płci, ale w sumie to nic specjalnie dziwnego, bo wy nawet nie odróżniacie płci, od cech charakteru. Dla was kobieta o bardziej męskim charakterze, to od razu mężczyzna xD
  • Odpowiedz
neuropa nie odróżnia zwrotów grzecznościowych od płci,


@VeleiN: to nie jest prawda, czytaj moje odpowiedzi

wy nawet nie odróżniacie płci, od cech charakteru. Dla was kobieta o bardziej męskim charakterze, to od razu mężczyzna xD


@VeleiN: co? XD
  • Odpowiedz
@tpap: nie mam zamiaru czytać wszystkich twoich wypocin przed komentowaniem jednego durnego wpisu.
Mówię o ideologii gender. To zwyczajna próba kategoryzowania ludzi na podstawie ich cech charakteru i stylu bycia.
  • Odpowiedz
Mówię o ideologii gender.


@VeleiN: mógłbyś wyjaśnić czym jest ta ideologia, na czym polega, jakie są jej cele? nikt mi jeszcze nie próbował nawet wytłumaczyć, tak samo jak ideologii LGBT :/
  • Odpowiedz