Wpis z mikrobloga

Ciekawy przypadek z Argentyny; zarażona kobieta wróciła z Hiszpanii po czym spotkała się na s--s ze znajomym, on wybrał się na koncert w konsekwencji czego 2500 osób zostało objętych kwarantanną, wraz z mężem tej kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus
#logikarozowychpaskow

https://www.clarin.com/sociedad/coronavirus-argentina-historia-infidelidad-obligo-aislar-pueblo_0_7Q0Y8-PI.html?src=reddit
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@svickova no przynajmniej odchodzą a nie puszczają się będąc w związku i oklamujac faceta latami. Jak dla mnie bardziej honorowe jest to 1 ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@svickova czyli dla ciebie nie ma różnicy w tymże jak się kogoś pozna to kończy się obecny związek, a tym że gra się na 2 fronty latami? XD bez komentarza...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@J-Roc: A masz jakieś statystyki na temat tego, że kobiety zdradzają latami a mężczyźni "od razu kończą obecny związek"? Czy po prostu parafrazujesz moje słowa, że to się zdarza? Pewnie równie często zdradzają latami, po prostu użyłam tego przykładu bo często to widzę w swoim otoczeniu. Tych kobiet "zdradzających latami" jakoś nie widzę, a w pracy już kilka razy dostałam propozycje romansu od zamężnego faceta. Tak właśnie wyglądają wasze uczucia,
  • Odpowiedz
  • 0
@svickova XD ja w swoim otoczeniu obserwuje coś całkowicie odwrotnego. Podstazalym mezatkom wystarczy tylko trochę alkoholu żeby się kleic do młodych bolców. A ten twój wykres jak już pisałem pokazuje tyle że w moim przedziale wiekowym to kobiety zdradzają częściej. I mogę się założyć że z każdym kolejnym pokoleniem będzie tylko gorzej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@svickova
Zapewne z kobietami, które nie są w związku. Czy wtedy to też wina kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli wiedzą że facet jest w związku to są tak samo winne jak on ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z tego co widzę to w przedziale 18-29 to jednak kobiety zdradzają częściej ( ͡º ͜ʖ͡º) a ten przedział mnie najbardziej interesuje


@J-Roc: + dosyć stare dane, a jestem skory zaryzykować stwierdzenie, że w ciągu ostatnich 4 lat mogło się nieźle pozmieniać przez pseudofeminizm i wpajanie laskom nienawiści do facetów
  • Odpowiedz
@tomosano: efekt motyla.

jeszcze lepszy w momencie, gdy z powodu Chińczyka na drugim końcu świata który okazał się być miłośnikiem niedogotowanych nietoperzy, trzy miesiące później cały świat jest w stanie kryzysu epidemiologicznego i u progu gospodarczego :D
  • Odpowiedz