Wpis z mikrobloga

#ryanair TL DR: Ryanair próbuje #!$%@?ć na zwrotach pieniędzy za odwołane loty kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Europy. Procedura zwrotu pieniędzy NIE DZIAŁA, niezależnie od kanału kontaktu z tą firmą czy bardzo częstym brakiem tego kontaktu. Proszę o pomoc w rozdmuchaniu tej sprawy, nie widziałem jeszcze śladu po tym w mediach


Poniżej dodaję jeszcze link dla poszkodowanych osobiście, jest to kontakt do Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Można (i trzeba) złożyć tam skargę. Jeśli ktoś z was wie, gdzie jeszcze można oficjalnie uderzyć, proszę o namiar

https://ulc.gov.pl/pl/punkt-obslugi-klienta-i-kancelaria

Dziękuję za poświęcenie chwili uwagi, Hjuman
  • 10
@Hjuman: Zbierajcie wszyscy screeny wraz z widocznym numerem wpisanym. Numery rezerwacji macie w e-mailach. Zbierajcie próby i olewanie kontaktu z nimi. Zawsze, na samym końcu można iść na pozew zbiorowy z odszkodowaniem za oczekiwanie, poniesione koszty oraz wychu... klientów. Znajomej napisali, że dziwne, że nie działa i ma ciasteczka wyczyścić , kekłem, bo jest web programistką. Próbują ewidentnie olewać sprawę, ale dowody się zbierają. Te ich gadanie z ciasteczkami, oraz dowodami,
@spudrospadreebin: ponad 100 km do najbliższego lotniska z kasami Ryan, nie mam szans się tam wybrać

czyli: nie, nie próbowałem. a istnieje szansa, ze to coś da? one (te kasy) są w ogóle jeszcze pootwierane?