Wpis z mikrobloga

@yadzka95: śledzę grupę wynajmu krótkoterminowego i nawet oni wieszają psy na tych debilach bo wiedzą że jak ktoś podłapie temat co ta branża #!$%@?ła w takim momencie to już po wszystkim dowalą takie ograniczenia że im się odechce tego biznesu. No ale zawsze jest ten dzban dla którego piniondze liczą się tylko i wyłącznie. A sąsiadów oraz jebitny TOTALNY ZAKAZ prowadzenia takiej działalności mają w dupie.
Nie chciałem tego wrzucać, żeby
@Zielonka696969: Ja się zupełnie szczerze zastanawiałem nad podobnym rozwiązaniem. Wynajmuję pokój w mieszkaniu z trzema innymi praktycznie nieznanymi osobami, które nie wiadomo gdzie się szlajają, co robią i z kim spotykają. A tak to bym się przytulnie zabunkrował na przynajmniej 2 tygodnie w pełnym odosobnieniu. Na razie jednak skończyło się na tym, że o ile stać mnie bez problemu, to jestem na to za skąpy xD
@yadzka95 Ciebie chyba poniosło 1000 zł miesięcznie to prawie jak za darmo, pomysl jak ktoś chce odizolowac się od starszych rodziców czy nie wiem jest obcokrajowcem który nie ma jak wrócić do siebie. Za darmo ma oddać czy co. Nie wiem co widzisz januszowego w tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wiedziałem, że na Wykopie ciężko trafić na wartościowe osoby, ale żeby rozumieć i popierać tego dzbana, który się przebranżowił i nagle oferuje mieszkanie za 1000 zł/mc (a podejrzewam, że to jest cena za te dwa tygodnie) na kwarantanne z powodu pandemii, to już naprawdę coś trzeba mieć nie tak z deklem - ewentualnie trzeba być flipperem(ha tfu!) i może tacy tego bronią. Najem krótkoterminowy nie jest od tego, żeby zarabiać na ludzkich
@Podly_Bzik: myślę, że właśnie zrobiłeś szach-mat tym, którzy pochwalali w komentarzach ten pomysł. Bo tutaj jak widać nie chodzi tylko o to, że ten pomysł jest idiotyczny, ale też i nielegalny.