Wpis z mikrobloga

Co bedzie po tych 2 tygodniach kwarantanny? Przeciez te kilkaset wyizolowanych zarazonych w zaden sposob nie wplynie na wysokosc peaku ludzi potrzebujacych hospitalizacji, tylko go przesunie w czasie. Żeby ta kwarantanna cos dala musielibysmy siedziec 3 miesiace w domach jak ludzie w Chinach, a jest to nie realne, w Polsce wiekszosc ludzi zyje na kredytach i musi chodzic do pracy.

#koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
@OddajButa123: no i to bedzie problem. 2 tygodnie to odwleczenie w czasie tego co i tak nastapi. A okres kilku miesiecy takiej kwarantanny #!$%@? gospodarke. Nie twierdze ze uk dobrze robi, ale moze w ich szalenstwie jest metoda
  • Odpowiedz
@OddajButa123: idea polskiego rzadu jest taka aby rozciągnąć emipemie w czasie.Sytuacje w Polsce będzie tak samo kiepska jak w Europie lecz będziemy mieć więcej czasu na leczenie.Jest to zrozumiałem i logiczne.Ja popieram
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Ale gdzie pójdziesz do pracy? Skoro twój zakłąd pracy będzie zamknięty? Jak niby ta ilość nie wpłynie na hositalizację? Ma duży wpływ. Teraz to chodzi o to aby jak na zwężeniu była jazda na suwaka. czas wygaszania Wirusa to minimum 1 mies. Sobie licz w miesiącach całą sytuacje a nie w tyg.
  • Odpowiedz
Ma duży wpływ


@Creep1: niby jaki ma wpływ, wiekszosc ludzi przechodzi wirusa bezobjawowo lub lekko i mimo wszystko zaraża, po okresie kwarantanny wyjdą nieświadomie do pracy/galerii gdziekolwiek i beda zarażać setki i wtedy dopiero osiągniemy peak który będzie liczony w dziesiątkach tysięcy, jaki niby wpływ ma te kilkaset osób w szpitalach?
  • Odpowiedz
Czyli według ciebie to nie ma wpływu i powinniśmy pracować? I czekać jak wszyscy wrócą miec dopiero kwarantanne? A obecne osoby które były zarażone przez okres liczmy 2 tyg zanim zjadą wszyscy powinno być wsio normalna? W taki sposób jak ty myśleli włochy i inne kraje. Stary Ciebie nikt nie uwięził! Możesz wyjechac i pracować w UK albo w Niemczech. Bo tu raczej ciężko byś obecnie wrócił do pracy. Nie chce być
  • Odpowiedz
@Creep1: ma wpływ ale marginalny, tak jak napisałem żeby ta kwarantanna coś dała to musiebyśmy siedziec w domach kilka miesięcy a jest to nie realne bo nie żyjemy w totalitarnym komunistycznym państwie, tylko w kapitalizmie gdzie każdy dzień bez konsumpcji tylko pogarsza sytuacje
  • Odpowiedz
@OddajButa123: To że będzie z czasem ciężko utrzymac ludzi w rydzach to nie wykluczone, ale też tego nie wiemy jak się potoczy sytuacja z obywatelami. I ja cię rozumiem, bo nie tylko ty masz kredyt. Z mojego punktu widzenia ma to duży wpływ że są kwarantanny. Bo tak wirus był by totalnie bez kontroli przykład Włochy, ale tu też chodzi by grać na czas wydolność naszych szpitali jest mizerna. I
  • Odpowiedz