Wpis z mikrobloga

Mam taką małą prośbę do lekarzy, służb medycznych generalnie: spróbujcie zapamiętać, spisać, może porobić fotki, w jakich "wspaniałych" warunkach przyszło Wam pracować dzięki obecnemu rządowi. Kiedy Wy teraz wypruwacie sobie żyły, żeby załatać tą sytuację, te gnidy robią sobie spektakl przedwyborczy Waszym kosztem. Gdy minie zagrożenie - będzie czym rozliczać się z tymi hienami, które notorycznie już żerują na Waszej tytanicznej pracy i dobrej woli.

#koronawirus
  • 114
  • Odpowiedz
@LordFlvcko: Tak to powinno brzmieć: Mam taką małą prośbę do lekarzy, służb medycznych generalnie: spróbujcie zapamiętać, spisać, może porobić fotki, w jakich "wspaniałych" warunkach przyszło Wam pracować dzięki PRLowi i wszystkim rządom III RP
  • Odpowiedz
@LordFlvcko: a co lekarzy obchodzi jakaś tam epidemia? Dla nich dobrze że #!$%@? służba zdrowia jest, bo se mogą powiedzieć "na nfz za 3 lata, a prywatnie w tym tygodniu". Taki wirus zdarza się raz na sam nie wiem jak rzadko, a kasiore trzepią cały czas.
  • Odpowiedz
Gdy minie zagrożenie - będzie czym rozliczać się z tymi hienami, które notorycznie już żerują na Waszej tytanicznej pracy i dobrej woli.


@LordFlvcko: jak minie wszyscy będa mieli to w dupie xD
wyborcy jak złote rybki mają pamięć 24 godzinną
  • Odpowiedz
za wcześniejszego rządu mieli lepsze warunki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xdonx: no ale wczesniejszy rząd to tez był PiS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
za wcześniejszego rządu mieli lepsze warunki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xdonx: a skoro od zawsze jest źle to w sumie masz rację - niech się nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
@xdonx: czyli jak ci się będzie partnerka puszczać i zmienisz na inną, która będzie robić to samo to machniesz ręką, bo przecież wczesniejsza nie była lepsza? Gratuluję rozumowania.
  • Odpowiedz
@osmakukokosowym Przeczytają, na wykopie jest mnóstwo lekarzy, głównie rezydentów.

@LordFlvcko Już ktoś wpadł na to na Porozumieniu Rezydentów. Ale środowisko podeszło do tego sceptycznie. Jedno jest pewne po całej tej zarazie będą potężne strajki i protesty. Mam nadzieję że tym razem wesprą nas również pacjenci.
  • Odpowiedz