Wpis z mikrobloga

Nie wiem, być może jestem dziwny ale wkurza mnie spuszczanie się nad sobą pracowników służby zdrowia. Mam znajomą pielęgniarkę która wrzuca tego typu syf na swój FB. Może jestem w błędzie, ale... to chyba praca jak każda inna? Co z kasjerami? Co z ludźmi z transportu albo z taśm produkujących żywność? Co z ludźmi w wodociągach albo w kopalniach? Takie #!$%@? jak to swojego życia za nas nie oddają - kto to kupuje, jest amebą. Ja w przeciwieństwie do co poniektórych nie zapomniałem, że pracownicy służby zdrowia to często pazerne na hajs znieczulone #!$%@?. Większość pielęgniarek to opryskliwe grażyny/karyny a lekarze to konowały z ego #!$%@? za orbitę i kompleksem boga. Nie, drodzy pracownicy szpitali, nie możecie iść na zwolnienie bo by was #!$%@? z roboty - a nie dla tego, że kochacie społeczeństwo XDD. Boicie się, że nie będziecie mieli za co kupić żarcia od bohaterskich kasjerek w auchanie xD. Tak na potwierdzenie mojej tezy - niedawno jak rząd wprowadził 2 tygodnie urlopu na opiekę nad bombelkami do 8 roku życia to z jakiegoś szpitalu #!$%@?ło 80 pracowników. Wiecznie ten #!$%@? NFZ niedofinansowany, brakuje sprzętu, środków higieny, dramatyczne apel a za chwilę dowiadujemy się, że lekarze na SORze za 200 zl/h to nie chcą w takiej Łodzi pracować i w 25 składają wypowiedzenia żeby wymusić podwyżki. Albo, wychodzi na kontroli, że lekarze na kontraktach po 60 tysięcy na miesiąc wyciskają z jednego szpitala, że niby pracują tam 20 godzin na dobę. Płacę z dziewczyną na NFZ łącznie ponad 3 tysiące miesiąc w miesiąc, raz w życiu (leczymy się prywatnie) chcieliśmy skorzystać z SORu i przyjęto nas z wielką łaską po godzinnym wykłócaniu. Ha tfu i do roboty #koronawirus #sluzbazdrowia #nfz #grazynacore #karyna
hrmpf - Nie wiem, być może jestem dziwny ale wkurza mnie spuszczanie się nad sobą pra...

źródło: comment_1584404775j4KMVK09pY1prZts4yH5in.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hrmpf: Zmienisz zdanie gdy jeden / lub kilku z nich uratuje ci życie. Sam miałem takie doświadczenie i szanuje ich pracę i poświęcenie. Tak, poświęcenie: biorąc pod uwagę ile tu zarabiają i tego typu podejście jak twoje, za co nie winie ciebie lecz ten chory system. Moja praca to ch** - ot, klepanie w klawiaturę.
  • Odpowiedz
@hrmpf: pewnie dostanę w uj minusów, tak to praca jak każda inna, ale ta osoba może ci podać tlen jak będzie miała sumienie i chcąc , nie chcąc uratować Ci życie, narażając siebie i swoją rodzinę, tak jak ty możesz iśc do pracy, bo musisz i zarazić swoją rodzinę, a wtedy ta osoba niestety bedzie decydować, czy warto, ogólnie są teraz na fejmie, ale i tak nic się nie zmieni,
  • Odpowiedz
@hrmpf: ale chyba zdajesz sobie sprawę że NFZ to piramida finansowa + napychacz kieszeni urzedasiw i polityków? Pielęgniarki to same Grażyny, bo młode nie chcą pracować za grosze. Kiedyś na zmianie było więcej pielęgniarek, teraz czasami tylko jedna, a pensja niepodniesiona. Lekarze też nie chcą już pracować za trzech. Dzięki PiS. Rząd ma #!$%@? na służbę zdrowia więc są waly z naszymi składkami i ułomność systemu szpitali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@hrmpf: praca jak każda inna, właśnie siedzę sobie na nocce nie mam ego #!$%@? w kosmos, też uważam, że takie posty wstawiane na FB to rak, co do zarobków, lekarzy jest mało i jest rynek pracownika więc korzystają.
  • Odpowiedz
@hrmpf: gościu oni narażają życie żeby chronić i ratować twoje polackie dupsko, a ty masz czelność pluć na ich zawód? #!$%@? zawiść w tym kraju #!$%@? skalę. Podejrzewam że gdyby nie była to twoja znajoma to dupa by Ci tak nie pękała.
  • Odpowiedz
  • 6
@Tomasztom ooo tak, szczególnie jak Twój bliski leży w szpitalu i musisz brać urlop żeby się niż zajmować, bo hrabianki się nie kwapią. I powtarzam URLOP bo opieka Ci się nie należy na chorego, bo przecież jest w szpitalu wiec opiekę teoretycznie ma zapewnioną. Teraz w czasach koronawirusa zaczęły w końcu #!$%@?ć i już płacz jak to one się poświęcają... Żeby się nie zesrały.
  • Odpowiedz
@hrmpf: Ogólnie lekarze to najbardziej przewartościowana grupa zawodowa. Produkuje się ich po prostu za mało, dlatego 150zł za 15 minut konsultacji to standardowa cena, choć co najmniej 5 razy za wysoka. Pomijam już kwestie bogacenia się na czyimś nieszczęściu. Większość lekarzy nie potrzebuje całej wiedzy przekazywanej na studiach, i większość pewnie zakuło i zdało, dlatego należałoby wprowadzić uproszczone studia lekarskie, tak by naprawić służbę zdrowia, wyrugować kompleks boga i zniżyć
  • Odpowiedz
@hrmpf: @dwugitofenobezlikusensolikum: tylko, że oni nie zostaną na 100% zarażeni. W Polsce cały personel będzie chorował. Róbcie screeny bo koledzy wysyłali mi foty przygotowań, "śluz ochronnych" i zapasów ochrony osobistej. Pewnie zgodnie z powołaniem będą pracować, ale powinni #!$%@?ć polityków i odejść od łóżek bo to jest skandal jak politycy i dyrektorzy szpitali przygotowali się do kryzysu
  • Odpowiedz
@hrmpf:
Podpisze się rękami i nogami pod tym, zwłaszcza ze widzę na własne oczy jak to wyglada. Przyjęło się, ze lekarze są ponad wszystko, maja niesamowita wiedzę- a tak nie zawsze jest. Wystarczy pójść do POZ, SOR i przekonać się. Dwa przykłady z brzegu:
- pacjentka starsza, problemy z nietrzymaniem moczu, wstydziła się wychodzić na dwór, żeby nie popuścić. Zasugerowałem aby poprosiła lekarza o ditropan. Poszła, poprosiła lekarza, do którego
  • Odpowiedz
Powiedz to prosto w oczy pielęgniarce jak będzie Cie ręcznym respiratorem utrzymywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) skąd tyle jadu Mirku?
  • Odpowiedz