Wpis z mikrobloga

Żołnierze amerykańscy palą marihuanę z lufy strzelby o pieszczotliwym imieniu "Ralph", 1970. Historia fotografii w wideo.

In this photo taken from video, soldiers in fire-support base Aries, a small clearing in the jungles of War Zone D, 50 miles from Saigon, smoke marijuana using the barrel of a shotgun they nicknamed "Ralph," to get high on November 13, 1970.

Wspaniała galeria fotografii o wojnie w Wietnamie od Atlantic

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #narkotykizawszespoko #historiajednejfotografii #myrmekochoria #bron
myrmekochoria - Żołnierze amerykańscy palą marihuanę z lufy strzelby o pieszczotliwym...

źródło: comment_1584354525BQ5IXugtcUIF8R8Xwv1MK1.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@myrmekochoria: zawsze mnie to #!$%@?ło, przecież bycie na piździe szczególnie podczas wojny o takim charakterze jak ta w Wietnamie to proszenie się o problemy bo psycha może #!$%@?ć ostro
  • Odpowiedz
@PiotrasSNK: no to zależy co dla Ciebie znaczy "na piździe" i jaki jest Twój nastrój wtedy: dawny ja pewnie by się srał ze strachu gdybym był spalony w wietnami, ale od kiedy palę dosyć często (za często - czego serdecznie nie polecam w sumie) to miałbym z tej okazji trochę więcej luzu. Akurat u mnie taka korelacja wystąpiła- zacząłem częściej jarać to i mniej psychodel mam w głowie.
  • Odpowiedz
@Piezoreki warto dodać ciekawostkę
Kiedys na wykopie ludzie sie kłucili o rewolwer z tłumikiem
Rewolwer używany przez szczury to najczęściej rewolwer naganta dzieki specjalnej amunicji i systemowi który "dociska" bęben do lufy rewolwer ten jest praktycznie gazoszczelny i świetnie nadaje sie do zastosowania z tlumikami
  • Odpowiedz