Wpis z mikrobloga

Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisałem że jak będzie jakiś plusik to powiem na wizji słowo Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) podczas występu w Dzień Dobry TVN.

Następnego dnia słowa oczywiście dotrzymałem i na wizji padły pozdrowienia dla wykopowiczów.

Przy okazji ostatniej wizyty dostałem też od Was masę pytań o to jak wygląda wizyta w takim programie śniadaniowym, jak się tam znaleźć, ile płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°), czy robili mi coś z twarzą aby lepiej wyglądała XD, co dzieje się z jedzeniem ze stołów, itp.

Z racji, że mam teraz trochę czasu bo nie jadę do USA brać ślubu z powodu wirusa jak to było w planach ( ͡° ʖ̯ ͡°) postanowiłem, że mogę przygotować vloga, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania.

Odpowiedzi na jakie pytania chcielibyście aby w takim materiale się znalazły? Może chcielibyście zobaczyć jakiś fragment studia od zaplecza (o ile mogę go pokazać - muszę jeszcze sprawdzić i dopytać)

#roadtripbus #kuchniamg78 #ciekawostki

Pulsujących ten wpis zawołam jeśli tego vloga uda mi się go zrobić :D
MG78 - Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisał...
  • 79
  • Odpowiedz
@Baciar93: W śniadaniówkach byłem kilka razy, głównie za sprawą podróży ale raz też przez swój film dokumentalny o romskim getcie na Słowacji.
  • Odpowiedz
@MG78 Jeśli jeszcze nie nagrałeś to fajnie gdybyś odpowiedział na te pytania które sam podałeś jakie przykładowe: jak wygląda wizyta w takim programie śniadaniowym, jak się tam znaleźć, ile płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°), czy robili mi coś z twarzą aby lepiej wyglądała XD, co dzieje się z jedzeniem ze stołów :D + reszta innych ciekawych pytań, które zadali inni i są mniej lub bardziej powiązane z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: właśnie oglądałem telewizję z rodzinka i reklama o tym co jutro będzie w pytaniu na śniadanie patrzę w8 czy to nie ten ziomek z wykopu co dziś był w ddtvn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziękuję i pozdrawiam również :) swoją drogą, jak w publicznych mediach ktoś powie "wykop", to od razu go traktują jakby trąd miał albo jest zupełnie ignorowany :D Czyli co? Boją się wykopków? WYKOP STRONK
  • Odpowiedz
@MG78:

Z racji, że mam teraz trochę czasu bo nie jadę do USA brać ślubu z powodu wirusa jak to było w planach ( ͡° ʖ̯ ͡°) postanowiłem, że mogę przygotować vloga, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania.


po uj jechać do JuEsEja??
  • Odpowiedz
@MG78: nie możesz pokazać studia, ludzi, itp, bo nie chodzi o operatorów, tylko sprzęt, oprogramowanie, więc z tym daj sobie spokój, chyba, że ci pozwolą, ale podpisz kwit, że się zgadzają .... uważaj XD, ciężkie czasy, a na jeleniach się zarabia .. Pzdr
  • Odpowiedz