Wpis z mikrobloga

Niektórzy na wypoku to zasrani hipokryci:

Babcie idące do kościoła - ŹLE ( ͠° °) "EJJJJJJJJJJJJJJJ rób zdjęcia? Liczysz? Ile bab wlazło?"

Stanie w zatłoczonej kolejce w LIDLU, dotykanie wózków, pani przy kasie z lekkim katarkiem - DOBRZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #wirus #2019ncov #covid19 #polska
  • 34
  • Odpowiedz
@Wurzel: Oczywiście. Śmierć występuje też z powodu braku pożywienia. Wyjście do kościoła to "fanaberia" szczególnie, że msze są transmitowane w TV.
  • Odpowiedz
@thexDguy: Jeszcze raz, tak... jeżeli nic nie robi prócz leżenia. Ludzie w domach chcą w miarę normalnie funkcjonować, nie potrzeba na razie tak drastycznych działań jak wielodniowa głodówka.
  • Odpowiedz
@Wurzel: nikt nie mówił że łażenie po sklepach jest dobre ba nawet mówi się, żeby nie chodzić jak nie ma potrzeby. Inna kwestia to to, że jeść trzeba.
  • Odpowiedz
a do normalnego funkcjonowania około 3000 kcal.


@Kempes: XDDDDDDD ale czego klamiesz?
Przecież 3000 kalorii dla przeciętnego kowalskiego oznacza tycie i to w szybkim tempie.

Dla zdrowego i ćwiczącego czlowieka o wadze 80kg, zero kaloryczne wynosi ok. 2600-2700, inni jeszcze wiecej/mniej w zależności od swojego organizmu.

Osoba która nic nie ćwiczy i gówno robi to 2000 wystarczy, zresztą tak masz wszędzie na produktach napisane.
  • Odpowiedz
@Wurzel: Nawet jakby zamknęli kościoły to te osoby wyśmiewały, że już nikt nie chodzi do kościoła i wszystko stoi puste, że trzeba utrzymywać itd., itd.. Wszystko by chcieli na własną modłę, gdzie to oni żądzą kościołem, jakich praw religijnych mają przestrzegać, wszystko by ustawili pod swoje potrzeby i zachcianki, dlatego z politowaniem patrzę na te wpisy bo to po prostu ludzie nie różniący się od fanatyków religijnych tylko, że po drugiej
  • Odpowiedz
@technojezus: JPRD... pomyliłem się o... uwaga... 10%!!! #!$%@?!!! 10%!!! Weź błaźnie przestań się ośmieszać. I ty i ja wiemy, że te dane są SZACUNKOWE, i dla każdego człowieka jednak trochę inne.
  • Odpowiedz
pomyliłem się o... uwaga... 10%!!! #!$%@?!!! 10%!!! Weź błaźnie przestań się ośmieszać. I ty i ja wiemy, że te dane są SZACUNKOWE, i dla każdego człow


@Kempes: to jak nie jesteś pewny to się sprawdza albo nie pisze.

I ty i ja wiemy, że te dane są SZACUNKOWE, i dla każdego człowieka jednak trochę inne.


ale nie 3000 kalorii
  • Odpowiedz