Wpis z mikrobloga

Niektórzy na wypoku to zasrani hipokryci:

Babcie idące do kościoła - ŹLE ( ͠° °) "EJJJJJJJJJJJJJJJ rób zdjęcia? Liczysz? Ile bab wlazło?"

Stanie w zatłoczonej kolejce w LIDLU, dotykanie wózków, pani przy kasie z lekkim katarkiem - DOBRZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #wirus #2019ncov #covid19 #polska
  • 34
  • Odpowiedz
@Kempes: XD typie moje ,,0 kaloryczne'' wyliczone wynosi ~ 2650kcal, ale z własnego doświadczenia wiem, że aby utrzymać wagę muszę jeść ok. 3000kcal bo po prostu mam duży wysiłek w ciągu tygodnia.

https://makro.now.sh/

Masz oblicz dla siebie i się więcej nie kompromituj jak nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
Gdyby teczowym chodzilo o zdrowie to z wieksza zajadloscia pilnowaliby wlasnie marketow, a tak nie jest.
1. Tam "musisz" pojsc, tak jak napidal najbardxiej zaplusowany kolega i jest tam wiecej ludzi.
2. W kosciolach sa ich "wrogowie", wiec tu powinno im mniej zalezec.
  • Odpowiedz
@rzydomason69: a wiesz że nie każdy kto nie chodzi do kościoła to "tęczowy"? Skoro zamknięte są bary i restauracje to dlaczego kościół ma być otwarty? Nie chodzi mi o jakieś duchowe potrzeby czy inne bzdety tylko o zapobieganie dużym skupiskom osób.
  • Odpowiedz
@Marek1991: sam debil jesteś albo przez tydzień z domu nie wychodzić albo klamki w kościele lizać czarne albo białe nic po środku. Weź zacznij być normalny, bo strasznie ciężko będzie Ci w życiu.
  • Odpowiedz