Wpis z mikrobloga

@kamyk_: napisałem gdzieś taki komentarz, to mnie ktoś wyprostował, że nigdy żadnych maseczek nie było xd

Sam mam tylko maski p/smogowe ffp3, we wtorek pewnie wyjdę na zakupy to ubiorę. Tylko nie wiem jak z dezynfekcja, był tu jakiś art z poradami chińczyka i sugerował, żeby nie psikac masek środkami do dezynfekcji, a ja nie wiem dlaczego tak :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamyk_: Spotkałem trxy osoby. Ojca, który jest lakiernikiem i akurat zajmował się zderzakiem, jakiegoś chłopa w autobusie w polmasce lakierniczej (bieda edyszyn) i jakąś babe w maseczce medycznej w Tesco ale imo dobrze ze nosiła bo w sklepie panika i 200 osób luźno.
@kamyk_ wczoraj byłem morsowac pod.miastem i wskoczyłem do wiejskiego Dino. Towaru było duzo, kolejek nie było wcale. Jak kupowałem co miałem to za mną stała dziewczyna w różowej maseczce. Pierwsza osoba z maseczka haka widziałem w trakcie tego #!$%@?. Ogólnie po dam takie wiejskie markety, niczego nie brakowało, szybka obsługa małe kolejki. Warto pojechać 10km od miasta zamiast czekać pod lidlem na wypuszczenie do środka.
@szasznik: w sumie to mam myjkę parową, mógłbym podziałać srogą ilością pary, no ale skoro psikać nie polecają to podejrzewam, że para wodna też odpada (ZAKŁADAM, że wilgoć powoduje jakieś rozszczelnienia, no ale właśnie - nigdzie nie znalazłem info "dlaczego nie", więc nie wiem na co uważać)