Wpis z mikrobloga

@Maciasgru: Macias, nie mogę napisać na PRV. Napisz proszę do mnie, muszę wiedzieć z którego budynku i pomieszczeń jesteś, będziemy dezynfekowali, musimy wiedzieć na co dokładnie zwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
nie udało mi się dodzwonić do sanepidu, więc złożyłam na siebie donos mailowo bo byłam niedawno na Kanarach gdzie wykryto ostatnio koronę niedaleko miejsca w którym mieszkałam. Do tej pory zero kontaktu z ich strony, nawet bagiet nie ma żeby mi pilnowali kwarantanny xD


@Hannahalla: w sensie siedzisz na kwarantannie, czy na prace zdalna przeszlas?
  • Odpowiedz
  • 19
@materacci

Lekarze nie robią takiego wywiadu. Po pozytywnym wyniku i formacje dostaje GIS. I miła pani z gisu robiła ze mną dzisiaj dość obszerny wywiad.


@Maciasgru: o co mniej więcej pytali?

Z kim się kontaktowałem, kto ze mną mieszka, od kogo się mogłem zarazić, gdzie pracuje
  • Odpowiedz
Cześć. Juz tak bez #!$%@? i teraz na powaznie: Tydzien temu wspomnialem ze brat wrócił z wloch. Dzis dokladnie po tygodniu obudzilem sie z uczyciem.jakbym byl w lodowce. Teraz na wieczor goraczka. Innych objawow nie mam. #!$%@? wie czy to to( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jaka mam temperature bo nie mam termometra ale czuc ze jest goraczka i mi.zimno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Maciasgru: wtf, antybiotyk? Wszędzie trąbią o tym, że branie antybiotyku może nawet pogorszyć sprawę. W tym momencie już mi się historia nie klei trochę. Chyba, że to Ty uznałeś sam, że to antybiotyk, a tak serio to inne leki.

@funkiey: Koronawirus stwarza dobre warunki na podłapanie jeszcze zakażenia bakteryjnego, które przy osłabionym organizmie jest wielce prawdopodobne. Więc albo prewencyjnie, albo już coś się zaczęło dziać.
  • Odpowiedz
@funkiey: a n t y b I o to y k bierze się na zapalenie płuc, skoro jego płuca przebadali to stwierdzili, że stan zapalny jest -powiklanie po wirusie, główna przyczyna zgonów
  • Odpowiedz