Wpis z mikrobloga

@Maciasgru: a później jak dojechałeś do szpitala jest jakieś oddzielne wejście dla osób z podejrzeniem koronawirusa? jak wygląda proces przyjęcia do szpitala z podejrzeniem koronawirusa?
  • Odpowiedz
  • 72
@Maciasgru: Zdrowiej szybko! Skoro piszesz, że byłeś foliarzem, to pewnie przestrzegałeś dokładnie tych wszystkich podstawowych zasad co do częstego mycia rąk, dezynfekcji otoczenia, unikania przysuwania się do ludzi bardziej niż na metr czy dwa itd? Czy ktoś wśród najbliższej rodziny i znajomych miał ostatnio jakiekolwiek objawy przeziębienia, chociażby nawet katar? Czy wszyscy wokoło byli zdrowi łącznie z tobą i nagle z dnia na dzień jebło gorączką?


Nagle. Starałem się pilnować wszystkich
  • Odpowiedz
  • 40
@Maciasgru: a później jak dojechałeś do szpitala jest jakieś oddzielne wejście dla osób z podejrzeniem koronawirusa? jak wygląda proces przyjęcia do szpitala z podejrzeniem koronawirusa?


Wejście z boku w budynku A2. Jest dość dobrze opisane. Trzeba zadzwonić dzwonkiem wychodzi pielęgniarka podaje maskę i formularz do wypełnienia.
  • Odpowiedz
@Maciasgru: jeżeli obsługiwałeś wplaty/wyplaty przy biurku to wszyscy się zarazili pewnie i jest #!$%@? ale to ktoś pierwszy tam przyszedł i cie zaraził :p ostatnio jak byłem w banku zatrzymałem się na drugich drzwiach i stwierdziłem że następnej klamki nie dotknę do tego w środku kolejka 10 osób.
  • Odpowiedz
  • 102
@Maciasgru a jak jest z izolacją? Masz osoby pokój ze swoją łazienka? Czy to jakaś prowizorka na szybko zrobiona? Możesz mieć coś z sobą poza telefonem? Jakiś laptop?


Mam już swoje rzeczy. Izolacja jest pełna. Kontakt tylko telefoniczny. Łazienka moja.
  • Odpowiedz
@Maciasgru: po pierwsze zdrowia życzę i trzymaj się tam.
Pytanka :
Siedzisz w całkowicie zamkniętym oddzielnym pokoju z łazienką ? Zastanawiam się ile takich mają szpitale na wyposażeniu.

Czy dzieje się coś więcej w dzień oprócz podawania leków i jedzenia? Jakieś dodatkowe badania, konsultacje, wyjście z pokoju?
  • Odpowiedz