Wpis z mikrobloga

No i godzinę telefon z laboratorium, mam przeciwciała w wynikach. Generalnie wiedzą wszyscy tam że miałem zwolnienie i leżałem w łóżku w połowie lutego no ale nikt nie wie na 100% co jest. Czy już po czy dopiero mnie zgniecie.

Na ten moment dzień miałem bardzo zajęty, dostarczałem emerytom i cukrzykom zakupy które robił ktoś inny. Teraz mam pierwszy posiłek dziś, padam ze zmęczenia bo od 3 nocy fatalnie śpię.

Tempeaturę mam 37,2 więc normalną o tej porze dnia. Czuję się dobrze tylko wyczerpany, muszę się wyspać więc rozważam piwo niezmrożone na uspokojenie bo #!$%@? tak to się rozsypię bez wirusa. Mam też bóle stawów coraz mocniejsze, odkąd pamiętam tak reagowałem na ciągły stres.

Mam zakaz wychodzenia z domu na 14 dni, kolega będzie mi dowozić pod drzwi zakupy a ja mam dwa razy dziennie wizytę o losowej godzinie Ordnungsamtu.

No i #!$%@? no i cześć, możliwe że dwa tygodnie nerwów przede mną bo w sumie wiele się nie wyjaśniło przecież.

Wołam jak chceliście @Prozdrowotny: @trampek: @naraya: @gajowy_marucha: @Mattowsky: @malaewa96_git: @daver1: @PaniczKajzerka: @DADIKUL: @mate000: @majkkali: @RedBaron: @tubusik: @Rachela_Zimmermann: @marek321: @HumanAfterAll: @melekhov: @Xoltron: @Wszystkomizajeli: @restecp: @SkrytyZolw: @Gaki: @Kion: @pan_kleks8: @lokibb:

To nie zarzutka, na życzenie mogę wkleić moje i koleżanki rozmowy z Whatsapp, tylko muszę tam powycinać jej dane, ale nie czuję potrzeby nic udowadniać. Niestety ubyło jednego medyka z pracy obecnie (mnie).

#koronawirus #covid19
  • 39
@MolibdenowyTadeusz: a masz na wyniku podział na IgM, IgG ?

Z tego opisu który podałeś wcześniej to można chyba przyjąć że przechorowałeś. To zmęczenie to rzecz wyróżniająca COVID w raportach z Chin, poza tym nie słyszałem żeby ktoś tak miał przy grypie.