Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 nie używam ani pulpitu ani szuflady do uruchamiania apek tylko używam apki app search+ i zawsze wpisuje nazwę apki która chce włączyć (na zasadzie wyszukiwania znaczy się). Na pulpicie to tylko jakiś widget czasem. No i jedne skrót do app search+ właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: A my mamy iPhone i tak jest domyślnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@motaboy: W Androidach bywa różnie w zależności od wersji systemu, nakładki czy producenta ale ja zawsze zmieniam launcher na Nova i mogę przenosić ustawienia jak i gdzie chce
@oslet: Nie lubię szukajek na pulpicie, strasznie spowalniają reakcje

@sylwke3100: czy gdyby ci dali uprawiac seks z pojazden szynowym do konca zycia kiedy
@sylwke3100: Ja bardziej preferuję iphonowy styl (całe szczęście, że w huaweiu da się to ustawić) + jeden ekran przeznaczony na widget zegara i kalendarza. Do tego nawigowanie gestami i jest elegancko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sylwke3100 he? Coś mnie źle chyba zrozumiałeś. Jak spowalnia? Zanim Ty w tej szufladzie znajdziesz aplikację to ja już dawno ją włączyłem po wpisaniu max 3 pierwszych liter jej nazwy. No chyba że masz na tel z 5-10 aplikacji tylko.
@Tytanowy_Lucjan pisze o rozwiązaniu identycznym do mojego tyle że za pomocą innej apki.