Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley Szczerze powiem, że mnie już męczy temat koronawirusa. Wszędzie o tym piszą, wszędzie o tym mówią i wszyscy poruszają tylko ten jeden temat. Rozumiem, że jest zagrożenie i trzeba ostrzegać, ale ileż to można... ()
  • Odpowiedz
@Inispirion: Mam tak samo jak Ty, a wyobraź sobie, że pracuję w portalu informacyjnym, i to w mieście, gdzie w związku z tym wirusem sporo się dzieje. Nie dość więc, że muszę być z tym na bieżąco, to jeszcze ciężko znaleźć inne tematy, skoro wszystko pozamykane i nie ma żadnych wydarzeń (,)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker Hmm, mam podobnie. Ja dorabiam, pracując zdalnie dla portalu informacyjnego, więc znam ten ból. Staram się być ze wszystkim na bieżąco, ale jednak preferuję inne tematy i właśnie koronawirus to niestety główny temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inispirion: No ja zawsze te poważniejsze tematy zostawiałam koleżance, bo też wolę inne, a teraz nie mam wyjścia. Zabawny uczuć w sumie, bo już trochę lat pracuję w tej branży, a pierwszy raz czuję, że dzieje się coś ważnego i że to, co robię, też jest ważne. Plus jest taki, że te okołokoronawirusowe tematy generują dużo wejść xD

Jebla idzie dostać, trzymajcie się w tej redakcji!
  • Odpowiedz