Wpis z mikrobloga

Przed chwilą nie wytrzymałem i dokupiłem kolejne UDZIAŁY a dokładnie to jedną akcję Polskiego Koncernu Naftowego Orlen.
Na tą okazję założyłem garnitur i płaszcz i pojechałem na Krakowski rynek. Tam rozłożyłem komputer a obok niego kupkę kartek na których wydrukowałem wykresy wszystkich spółek dostępnych na polskiej GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH. Następnie zalogowałem się na swoje KONTO MAKLERSKIE, kliknąłem w akcje PKN Orlen Polska które miałem już dodane do zakładek i powoli wpisywałem ilość akcji jaką chcę zakupić a mianowicie: 1 tak, żeby wszyscy wokoło widzieli co robię. Gdy podeszła do mnie kelnerka, podniosłem oczy znad monitora i powiedziałem, że poproszę to co zawsze (chociaż byłem tam pierwszy raz) i czy mogę prosić o chwilę spokoju gdyż właśnie składam ZLECENIE KUPNA UDZIAŁÓW W POLSKIM KONCERNIE NAFTOWYM ORLEN tak głośno i wyraźnie, żeby wszyscy słyszeli co mówię.
Wszyscy odwrócili głowy w moją stronę a pani siedząca ze swoim wnukiem dwa stoliki dalej gdy ten pisnął zrugała go : Adaś! Uspokój się bo pan INWESTUJE!
Tak więc aktualnie jestem posiadaczem 28 akcji a mój koncern ma się świetnie i właśnie dziś wprowadziliśmy do obrotu nowy produkt a mianowicie płyn do odkażania. Wracam do nadzorowania moich AKTYWÓW i do usłyszenia.

#poteznyinwestor #gielda #inwestycje #orlen
  • 53
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Dzień dobry, z tej strony Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. Piszę z konta ziomka, bo zapomniałem hasła do mojego bordo konta. Panie, Czachaaa, czy znalazłby Pan czas na wspólny lunch, powiedzmy w ten poniedziałek? Chciałbym porozmawiać o Pańskiej wizji rozwoju PKN Orlen w perspektywie najbliższej dekady. Sekretarka prześle Panu szczegóły. Łączę wyrazy szacunku.
  • Odpowiedz