Wpis z mikrobloga

Moja była żona do mnie własnie pisze na FB, że "jej koleżanka powiedziała, że podobno mają zamknąć miasta, A NA PEWNO WOJEWÓDZTWA i nie będzie można wychodzić z domu." I wysyła mi jakiś plik audio jakiegoś z---a co ma niby potwierdzone info, bo szwagier jego kolegi jest dziennikarzem co ma kolegę w MSW xDDD

Jak ja was k---a nienawidze foliarze. Odbieracie mi smak życia.

#koronawirus #coronavirus #covid19 #foliarze #foliarskieopowiesci #bekazpodludzi #s----------e
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wotan91: Akurat koncepcja zamykania miast/województw jest dobrym pomysłem.

Słowacja wielkości kilku województw.
To samo Czechy.
Granice pozamykane. Pełna izolacja i
  • Odpowiedz
@wotan91: potwierdzone info teścia znajomy ma żonę, której bliska koleżanka ma syna, który robił projekt graficzny przepustki, dlatego od poniedziałku wszystkie sklepy będą zamknięte i nie będzie papieru toaletowego
  • Odpowiedz
@wotan91: też dostałem... Szczerze to nie jest jakoś bardzo nieprawdopodobne. Wiem że fake, ale ogólne założenia nie są jakoś głupie bardzo. Trzymam kciuki że dojdzie do skutku.
  • Odpowiedz
@wotan91: Znajomy pracujący w urzędzie miasta dostał niedawno postępowania przy wprowadzeniu stanu wyjątkowego. A poza tym w #torun od wielu osób już słyszałem że wojsko jest w gotowości do blokady miast i ochrony placówek
  • Odpowiedz