Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 364
Ile ja już razy w ciągu ostatnich 24h słyszałem, że mają sklepy zamknąć. #!$%@? mnie już tlumaczenie, że nawet w Lombardii są teraz normalnie otwarte sklepy, jedynie są ogarniczenia, ze 15-20 osób na raz może być w sklepie. Zreszta wystarczy pomyśleć - zamkną sklepy i co? Państwo będzie dowozić żarcie 38 milionom ludzi? Będą wydawać w skupach? Czym by się to różniło od sklepu wtedy? A może zostawia ludzi samopas, niech zdychają z głodu? Dramat #!$%@?

#koronawirus
  • 25
  • Odpowiedz
  • 2
@Leninzone w pon zamykają większe sklepy i galerie, jak mi nie wierzysz to mnie zawołaj w pon i napisz "miałeś rację" albo jak nie zamkną "jesteś debilem usuń konto amebo" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Quane W galerie uwierzę, bo tam większość sklepów nie jest niezbędna np. zabawki dla dzieci, zegarki, biżuteria czy ciuchy. Spożywcze sklepy mogą się zamknąć, ale raczej te dużo mniejsze lub te gdzie pracują w większości osoby starsze

@xeorrro Dlatego mówię, słuchajmy oficjalnych komunikatów wychodzących z Sejmu, Kancelarii Premiera czy Prezydenta, a nie kolega kolegi co ma wujka w Policji, bo wiem, że rozmawiam z debilem i tam nie ma żadnej
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie już tlumaczenie, że nawet w Lombardii są teraz normalnie otwarte sklepy, jedynie są ogarniczenia, ze 15-20 osób na raz może być w sklepie


@Leninzone: no to zajebiście stary, no nie ma problemu. Zrobię sobie komfortowe zakupy później, wystarczy że postoję 2 godziny w kolejce na mrozie żeby w ogóle wejść do sklepu. Ludzie przede mną na pewno nie wykupią tego po co akurat stoję a ja jak debil
  • Odpowiedz