Wpis z mikrobloga

@heteropoda: To na #!$%@? takie wykształcenie robisz jak nic ci tam nie pasuje. Co ja mam naprawiać, ministrem zdrowia jestem czy co? Każdy zawód ma swoje problemy większe lub mniejsze. Decydujesz się na coś to albo w to brnij i nie narzekaj albo zmień branże. Każdy zawód ma swoje wymagania w cechach charakteru np. medycyna empatie, której tobie jak widać brak, więc nie będziesz dobrze wykonywać swojej pracy w przyszłości.
  • Odpowiedz
@heteropoda: Odpowiadam za bezpieczeństwo i życie ludzi również, w dodatku jeszcze finansowo w razie błedów i karnie. Funkcja kierownika robót / budowy, a zwłaszcza kierownika budowy znacznie bardziej obciążona jest odpowiedzialnością niż lekarza. Więc skończ pieprzyć bzdety.
Można zmieniać zawód bez robienia burd i awantur.
Jak chcesz zmieniać warunki, to zmieniaj póki możesz, bo coś mi się wydaje, że taki raj długo nie potrwa i dostaniecie wszyscy rachunki za studiowanie
  • Odpowiedz
@Rafal90 Ależ mi pasuje mój zawód, wystarczy jak wyżej jednej osobie napisałam, zmienić warunki na np. norweskie. To Ty zacząłeś jakieś śmieszne ocenianie mnie, bo śmiałam się odezwać w sprawie złych warunków ochrony zdrowia w Polsce, więc czego oczekiwałeś. Jak się wypowiada na tematy, o których się nie ma pojęcia i jeszcze stawia się w roli moralizatora, to trzeba się liczyć, że ktoś Ci to wytknie. Będę pluła jadem zawsze na
  • Odpowiedz
@heteropoda: No właśnie widze jak ci pasuje twój zawód jak po szkole odrazu zamierzasz wyjeżdżać bo wszędzie dookoła dla ciebie są złe warunki. Oceniłem cię bo odrazu widać że nie nadajesz się na pielęgniarkę, będziesz jedną z tych wrednych bab co się snują po szpitalu z wredną miną i chamsko odpowiadają bo są tam za kare. Powiedziałem że nie mam wpływu na stan służby zdrowia a nie że mnie ona
  • Odpowiedz
@Malganis A my to niby nie odpowiadamy karnie i finansowo oraz zawodowo przed Izbami? Ale #!$%@?, powiedz to kardiochirurgowi na przykład. Mówienie, że jesteś bardziej obciążony odpowiedzialnością niż lekarz, to jest jakiś żart? XD Zarówno Ty, jak i lekarz bierzecie odpowiedzialność za ludzkie życie i nie ma tu licytacji XD Wyżej srasz niż dupę masz, widać. Nasi rodzice i dziadkowie całe życie płacili podatki na tę naszą naukę, więc z czym
  • Odpowiedz
@heteropoda: Ja jestem odrealniony ? Jesteś idealnym przykładem kogoś kto sra wyżej niż widzi, w dodatku z wybujałym ego i brakiem poczucia rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie przez takie zadufane ciul wie co nikt Was nie lubi i nie ma do Was za grosz szacunku.

Doskonale wiem jak ten zawód wygląda od środka. Ponad
  • Odpowiedz
@Rafal90 Ja już się odniosłam do Ciebie. Powtórzę - prezentujesz typowo polackie podejście "zamknij ryj, albo zmień zawód". Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro ludzie mają taką mentalność ¯_(ツ)_/¯ Na zakończenie dodam tylko, że jak się chce mieć ludzi, którzy będą ratować życie innych, to trzeba im zapewnić warunki i godziwie zapłacić oraz szanować. W Polsce tego nie ma. Do reszty wypowiedzi Twojej się nie będę odnosić, bo mam
  • Odpowiedz
Napisze coś może kontorwersyjnego. Jęzeli np. jakaś pielegniarka ma małe dzieci to w przypadku rozszerzenia pandemii i wystapienia zakażeń personelu szpitalnego powodowanych m.innymi przez sygnalizowany już brak środków ochronnych nie będę potepiał tego, że ona odejdzie z pracy.


@szurszur: A że niby co by mała zrobić innego? Siedzieć w pracy i dać się zarazić? Nie no rozkminę masz pierwsza klasa. Powiem Ci więcej, nie trzeba mieć małych dzieci, nikt nie
  • Odpowiedz
Zapierdzielam w równie wymagającym zawodzie i z większą odpowiedzialnością prawną, finansową itd. i nie latam po telewizjach jak mi źle i niedobrze i nie uprzykrzam ludziom życia strajkami itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie podoba się, to zmień zawód. Tyle w temacie.


@Malganis: Czyli albo pomagasz bezinteresownie albo zmień zawód?

Zapierdzielam w równie wymagającym zawodzie i z większą odpowiedzialnością prawną, finansową itd


Ile tam już godzin
  • Odpowiedz