Wpis z mikrobloga

Mam nieodparte wrażenie, że zamknięcie szkół, basenów, kin i teatrów oraz zakaz imprez masowych + te wszystkie kwarantanny - dokona tego, czego 500+ przez trzy lata nie zdołało osiągnąć.

Zobaczycie, że za rok będzie widoczny skok urodzeń w okolicach początku 2021, a dzieci z tego miniwyżu, będą zwane "wirusiątkami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #2019ncov #polska
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Killjoy: ja mieszkam w Niemczech i jest tu parę przypadków i jakoś nikt niczego nie zamyka xd wczoraj mecz był, w ogóle nie widzę by coś się działo.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy No ale do roboty to można chodzić, gdzie na chali 100 osób. Kobieta niedawno wróciła z Niemiec z wycieczki, popracowała 3 dni i została zwolniona do domu żeby zrobić badania...ja #!$%@?
  • Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie, że zamknięcie szkół, basenów, kin i teatrów oraz zakaz imprez masowych + te wszystkie kwarantanny - dokona tego, czego 500+ przez trzy lata nie zdołało osiągnąć.

Zobaczycie, że za rok będzie widoczny skok urodzeń w okolicach początku 2021, a dzieci z tego miniwyżu, będą zwane "wirusiątkami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dr_Killjoy: nic z tego póki mamy internet. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Dr_Killjoy Tak było w latach 80 połowa kraju strajkowała w sklepach nie było niczego, to w domu ludzie dawali w czajnik a że o antykoncepcji było mało to efekty są.
  • Odpowiedz