Wpis z mikrobloga

Drodzy Panowie!

Rano złożyłam Wam życzenia, ale życzenia to i tak nie objęły wszystkiego, co chciałam napisać w nich.
Dzień Mężczyzn powoli dobiega końca, więc chciałam Wam podziękować.
- Za to, że jesteście;
- Za to, że każdego dnia nam pomagacie - od otwierania drzwi, po wymianę koła;
- Za to, że nawet gdy jesteście na nas źli - możemy na Was liczyć;
- Za to, że zachowujecie zimny, logiczny umysł tam, gdzie my panikujemy i się zamartwiamy;
- Za cierpliwość
- Za odwagę
- Za to, że przynajmniej próbujecie jakoś precyzować różne odcienie i kolory :)
- Za to, że ze spokojem znosicie trudności i kłody, jakie rzuca Wam los pod nogi;
- Za kamienną twarz w trudnej sytuacji, której powinnyśmy się uczyć;
- Za panowanie nad emocjami
- Za Waszą siłę;
- Za Wasze analityczne umiejętności
- Za zajebisty, męski zapach
- Za bycie oparciem dla nas,
- Za znoszenie durnych, babskich filmów.
- Za poczucie bezpieczenstwa.
- Za wszystko.

Pomijam dzisiaj wszystkie nieporozumienia między różowymi, a niebieskimi. Żadna płeć nie jest święta, żadna nie jest krystalicznie czysta. Nie powiem "ej, chłopaki, ale patrzcie! Ja jestem zupełnie inna niż reszta!". Mam swoje za uszami, ale to że nieraz chcę dopiec, nie znaczy że nie widzę męskiej roli i obecności w naszym życiu, bo to wy sprawiacie, że jest łatwiejsze.
Dziękujemy.
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego w dniu Waszego (niedocenionego) Święta. Proszę, byście pamiętali, że wśród różowych też są pewne wyjątki od, czasem, okrutnych reguł.
Zdrowia, spełnienia marzeń, siły i żeby wszystkie laski były Wasze.
()( ͡ ͜ʖ ͡)

Ps. Większość z Was to dla jakiegoś różowego Chad. Tylko trzeba się troche przełamać i sprobować.

#niebieskiepaski #swieto #dzienmezczyzn #rozowepaski #podziekowania #zycie #ogloszenie #atencja #mezczyzni #chadowezycie
  • 4