Wpis z mikrobloga

Strasznie #!$%@? mnie moja szwagierka. To taka niedorajda życiowa. Wyszła za jakiegoś debila i ma z nim dwa dzieciaki. Związek może wytrzymał dwa lata i #!$%@?. Po gościu ma jakieś śmieszne alimenty i 500 plus którego za jakiś czas może w ogóle nie być bo co władza to inny pomysł. Komuniści PiS budują socjalizm ale ktoś inny może tego chorego pomysłu nie kontynuować. Do roboty nie pójdzie bo dwa małe dzieciaki są strasznie absorbujące. Mieszka z teściową moją bo #!$%@? za jakieś śmieszne alimenty i zasiłki nie pójdzie na swoje bo w dużym mieście i tak się nie utrzyma. Z rozwodu wyszła z gołą dupą i telewizorem na raty. Ex ją tak załatwił ze wszystko miał na rodziców a pracuje na czarno także tego. Ów typ dzieciaki ma w dupie i już ma nową kobietę. U teściowej co chwile jakaś imba na kwadracie bo tępa szwagierka kłóci się z teściową i dodatkowej pikanterii dodaje fakt ze gach teściowej nienawidzi szwagierki i gdyby mieszkanie było jego dawno by ją #!$%@?ł za drzwi. Sytuacja totalnie patowa. Szwagierka co chwile dzwoni do żony mojej i prosi o to o tamto. A weź mnie przenocuj, a weź zawieś gdzieś a #!$%@? dej 100 zł. Podejście do życia głupiej roszczeniowej #!$%@? że wy macie kasę i swoje mieszkanie to musicie mi pomóc. #!$%@?łem się i dałem jej embargo na nasze mieszkanie. Ma #!$%@?ć ze swoim chorym życiem. Generalnie żona jest po mojej stronie, siostrę ocenia bardzo sprawiedliwie. #!$%@? mnie najbardziej fakt że szwagierka buntuje żonę na mnie. Pisze ten wywód po to żeby udowodnić że damski przegryw istnieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #gownowpis #damskiprzegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: zaraz się zleca i będą się zarzekać że nie jest przegrywem bo spala z drugim człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to współczuję, zaproś gacha teściowej na flaszkę, bo pewnie przyda mu się odskocznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz