Wpis z mikrobloga

@trzeci: Byłem dzisiaj w Biedronce kupić srajtaśmę bo mi się kończy i #!$%@? nic. Ani jednego #!$%@? opakowania srajtaśmy. Mam nadzieję, ze różowa kupi w innej bo jak nie to będę musiał #!$%@?ć z pracy jutro XD
@trzeci: Było już tu na wykopie jak koleś prowadzi jakąś jadłodajnię i normalnie co tydzień kupuje kilkadziesiąt kilogramów różnego rodzaju makaronów, grochów, ryżów i masłów. Może ta babeczka prowadzi coś gdzie potrzeba dużą ilość papieru toaletowego?
@trzeci: się śmiejesz a za miesiąc będziesz sam pytał na wykopie gdzie można papier toaletowy kupić xD w Japonii jest zalediwe kilkaset chorych osób a tam taka panika, że nigdzie nie można już papieru kupić xD to samo w Australii.
@trzeci: jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po
@Kleki_Petra: ale czemu akurat papier toaletowy? Przecena czy nie można go bez problemu zastąpić wodą. Plus ja nie wiem czy ja tyle papieru to w rok bym zużył jak mieszkam sam.

Po chwili namysłu - nie, dla mnie to byłby zapas na dwa lata pewnie. Kupa raz dziennie i 3-4 listki najczęściej starczają