Wpis z mikrobloga

@taki_sobie_mirek nie jest tak.
Jak teraz ogarniasz, to na starość też będziesz ogarnięty.
Jak ktoś był za młodu debilem i niechętnie się uczył to na starość będzie tak samo.
Znam wielu ludzi po 70 roku życia biegle ogarnajacych nowe technologie.
Oni prace doktorskie pisali na maszynach.
  • Odpowiedz
  • 0
XD , to już dziecko sobie radzi z założeniem szkła . A ładowanie do 100 za 20zł zostawiam bez kur*a komentarza
  • Odpowiedz
@piotrek-zielony: jak ludzise za to płaca to czemu tego nie wykorzystać? Też robisz zdjęcia w knajpie która proponuje frytki albo jajecznice? Przeciez to wystarczy tylko #!$%@?ć kupione ziemniaki do oleju (tak samo jak nakleić kupioną szybkę) albo wrzucić jajka na patelnie
  • Odpowiedz
@piotrek-zielony: Kurde, tak z ciekawości poszedłbym do nich i poprosił o kopię zdjęć. Niech stracę 50 zł ale chciałbym zobaczyć jak mi dają prawie 250 GB skopiowanych zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotrek-zielony: I bardzo dobrze, nie masz pojęcia jacy ludzie są wygodniccy. A najgorsze są stare baby. Pracujesz w czymś związanym z telefonia komórkowa tylko w jakimś procencie a te kur** przychodzą z tekstem: BO PANI SIĘ NUDZI TO MOŻE MI PANI ZROBIC. Owszem mogę ale nie muszę i nie robie bo potem wracają ze znajomymi i trzeba im wszystko robić za darmo i tłumaczyć jak chłop krowie na rowie.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Tak właśnie jest. Sama pracuje w czymś związanym tylko z telefonami, to przychodzą głównie stare baby i ZROBI MI PANI BO PANI SIEDZI I SIĘ NUDZI. Na początku jeszcze coś tam pomogłam ale zaczeli przyłazic na potęgę BO PRZECIEŻ PANI SIEDZI. W końcu zaczelam mówić nie, ze mam swoje obowiązki a tego robić nie muszę to obraza majestatu.
Tak w ogóle to nawet jesli się nudzę to nie powinno to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek-zielony: mogę się założyć, że do zakładu przychodziło mnóstwo przygłupów w stylu "panie weź mi to zgraj, dla ciebie to 2 min roboty, więc chyba nie weźmiesz za to pinionszków, co?" i taka jest geneza tego cennika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek-zielony: wiedza kosztuje, nawet taka błacha. Pracowałem w serwisie i wiem jak to wygląda. Strata czasu na takie rzeczy gdzie można konkrety robić za pieniądze.
Poza tym zrobisz raz za darmo to potem się nie uwolnisz od takich przysług.
  • Odpowiedz
@przeo: no to dziwny jestes. nie kazdy jest takim #!$%@? technicznym, ludzie chca zeby po prostu ich sprzęt działał w dupie maja karty pamięci, backup itd. ma działać. to samo z samochodem
  • Odpowiedz