Wpis z mikrobloga

@osmakukokosowym: raczej wymienią na nową, pasującą do rozmiarów, ale nawet jakby cieli za darmo to logiczne bo operator któremu płacisz zarabia na Tobie tak czy inaczej, a pan z punktu gsm w markecie nie bardzo - wiec za darmo nie kalkuluje sie
  • Odpowiedz
@osmakukokosowym: nie no bez przesady ;P 10 lat temu bym sie zgodzila ale ludzie majacy dzis 50 lat mieli gdy komorki stawaly sie codziennoscia po 30 lat i oni sa juz w miare na biezaco z technologia :D moja mama i wiele jej kolezanek dosyc sprawnie korzysta z fb czy instagrama :D
  • Odpowiedz
Czemu janusze biznesu? Pewnie mieli kilkadziesiąt osób dziennie z debilnymi prośbami właśnie typu "mógłby mi pan ustawić godzinę w telefonie?", albo "mógłby mi pan przygłosić dzwonek bo nie słyszę jak ktoś do mnie dzwoni" i zrobili cennik. Byłem kiedyś świadkiem jak jednej pannie na wykładzie non stop dzwonił telefon, a jak ją ludzie w końcu #!$%@?, żeby go wyciszyła to się odezwała, że ona nie wie jak...
  • Odpowiedz
@piotrek-zielony: prawidłowo, zamiast zajmować się takimi zapychaczami to albo mają teraz więcej czasu na robotę która przynosi zysk albo chociaż jakiś profit z tego ( ͜͡ʖ ͡€)
Raczej cennik nie powstał z dupy tylko był skutkiem pytań i próśb z którymi się codziennie spotykali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz