Wpis z mikrobloga

W czwartek mam/miałam lecieć do Szkocji na kilka dni. Bilety kupione już dawno temu, hotel zarezerwowany bez możliwości anulowania... Całość kosztowała mnie już 2000 zł. Co zrobilibyście na moim miejscu? Lecicie czy tracicie pieniądze i zostajecie w domu?

#koronawirus #wielkabrytania #szkocja

Lecisz?

  • Lecę 51.2% (104)
  • Zostaję w domu 48.8% (99)

Oddanych głosów: 203

  • 16
@malammi: Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek by tam lecieć - szczególnie w celach turystycznych to zwykły egoizm. To, że 23 chorych wykryto nie oznacza, że nie ma ich więcej i nie wrócisz tu z jakimś gównem. Rzeczywista liczba chorych na świecie jest zapewne kilkukrotnie wyższa niż ta znana służbom, więc najlepsze co można teraz zrobić to ograniczyć wyjazdy zagraniczne i krajowe, nie chodzić do pubów, klubów, kina itp. spędów ludzi i
@malammi: to samolubne na lotniskach jest masa ludzi. Do Polski wlasnie ci ktorzy sobie gdzies pojechsli to przywieźli. Ogolnie na lotnisku mozesz byc obok wlocha, chinczyka itd to dla ciebie rez niezbyt bezpieczne
Ja w piątek normalnie lecę na tydzień. Na co dzień pracuje na lotnisku i uwierz mi wiele osób nadal lata, nie ma co popadać w paranoję. Od dawna było wiadomo, że wirus w końcu do nas dotrze.