Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: obrazuje to jak zarządzona jest szkoła. W pracy zajmuje się zaopatrzeniem w mydło i dezynfekcję i każda szkoła w której jestem na normalne dozowniki i co miesięczną dostawę mydła, a ostatnio także dezynfekcji więc skończcie już to #!$%@?
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2 weź skończ swoje głupie #!$%@?, jestem tu, no nie wiem, może dlatego, że się tu urodziłam? Wiesz, że dorosłe życie jest troszkę bardziej skomplikowane, czy może siedzisz w swojej piwnicy i mamusia robi ci obiadki, nie masz żadnych problemów? Mam się z kimś rozstać i wyjechać bez pieniędzy i wyksztalcenia tylko dlatego, że nie podoba mi się aktualna wladza? xDDDDD Dobrze się czujesz, każesz wyjechać połowie tego społeczeństwa? Na #!$%@?
  • Odpowiedz
@slepauliczka:

nie podoba ci się aktualna władza i dlatego obrażasz swoją ojczyznę, czy po prostu robisz to dla plusików? Skoro jest ci tu tak tragicznie, to po się męczyć? Ach, no tak. Mogłoby się okazać, że to nie kraj i władza odpowiada za twoje życiowe porażki, a po prostu ty sama? Jak ja gardzę takimi ludźmi. Tfu.
  • Odpowiedz
@janrouter: Ja #!$%@?. Gdzie wy do szkół chodzicie, że brakuje mydła w kiblach? Ja skończyłem liceum 10 lat temu i nigdy przez moją całą edukacje nie było sytuacji żeby mydła brakło.
  • Odpowiedz
@janrouter: fejk nie w sensie przerabiania w paincie, tylko że oczywiste jest to że implikowana przez zdjęcie teza (że niby w jakiejś szkole ktoś #!$%@? butelke wody postawił jako dozownik) nie jest prawdą, tylko jakiś gimbus wpadł na śmieszny pomysł, postawił butelkę obok kranu i młodzi wykształceni z dużych miast to łykają

szczególną uwagę zwracam na to jak ABSOLUTNIE CZYSTYM PRZYPADKIEM zdjęcie jest wykadrowane idealnie w taki sposób żeby nie
  • Odpowiedz
@KhaDori: Masz obok drugą umywalkę i widać jej lewą część to raz, a dwa to dzieki takiemu kadrowaniu widać, że jest więcej umywalek niż jedna i przynajmniej udowodnił, że jest w jakiejś toalecie zbiorowej (takiej jak w szkołach), a nie u siebie w domu. Trzy to czcionka jaką napisane jest słowo MYDŁO. Jest idealnie szkolna, takiej czcionki używają Panie woźne.
  • Odpowiedz
@elementarz1: przecież tej umywalki po prawej stronie widać malutki kawałek to raz, a dwa to widzisz że to zdjęcie jest specjalnie przechylone tak żeby tego co jest ponad tym skrawkiem umywalki nie było widać w kadrze, LOL
bo nie nie, wcale nie mógł zrobić kroku w tył/odchylić się i cyknąć zdjęcia całości, albo ustawić się z boku umywalki (nie frontem), albo zrobić zdjęcie telefonem poziomo a nie pionowo, albo uchwycić
  • Odpowiedz
@KhaDori: nie rozumiem Twojego powodu do kwestionowania tego, nie upieram się, że to nie jest fejk, ale co za problem podnieść dozownik do zdjęcia, ten prawdziwy dozownik nie jest chyba kluczem do tej tajemnicy
  • Odpowiedz
@elementarz1: to zdjęcie ma implikować że zamiast prawdziwego, normalnego dozownika mydła w tej szkolnej ubikacji jest postawiona plastikowa butelka z mydłem, moim skromnym zdaniem kwestia czy tego prawdziwego dozownika faktycznie w rzeczywistości tam nie ma czy może jednakowóż jest, to kwestia absolutnie kluczowa jeżeli chodzi o prawdziwość tego stwierdzenia, i TAK SIĘ AKURAT ABSOLUTNIE PRZYPADKOWO ZŁOŻYŁO że zdjęcie jest specjalnie wykadrowane w ten sposób żeby tę informację ukryć, no cóż
  • Odpowiedz