Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę Suchodolskim to Wy nawet nie. Człowiek który posiada na koncie oszczędności za które mógłby, przy swoich niewygórowanych potrzebach, żyć 2 lata gdyby nagle stracił cały przychód jaki posiada, postanowił wrócić do robiącego w nachy knura, który w dodatku teraz chce żeby struś mu za możliwość mieszkania w osranym gównem barłogu płacił, i miał w gratisie jechanie po nim jak po mopru przez prezynadęta od świtu do nocy, który na powitanie #!$%@? go od dołu do góry i grozi że zadzwoni na policję żeby strusia zabrali bo ma "ko-konowirusa". Do tego już twierdzi że "on się jutro będzie wyprowadzał", bo w końcu on może mieszkać wszędzie, bo wszędzie jest pełno domów.

Ćwierćmózg który bez pomocy oSrawka nie byłby w stanie samodzielnie wrócić do Białegostoku z ośrodka bez płacenia 1000 zł taksówkarzowi, bo sprawdzenie rozkładu jazdy, kupienie biletu i wsadzenie swojej zaćpanej dupy do autobusu/pociągu jest wyzwaniem przekraczającym jego intelekt wielokrotnie, nie jest w stanie w ogóle przyjąć do jakiegokolwiek aspektu resztek swojego pojmowania świata tego, że za mieszkanie się płaci.

Ćwierćmózg, który tarapię opłacił z zysków za grudzień nie tykając nawet swoich oszczędności, sępi kilkaset zł miesięcznie na jakąś mikroklitkę z łóżkiem, dostępem do internetu i kibla, woli za to wegetować u knura licząc na to że uda mu się jakoś od płacenia wywinąć.

HRRRRR TFU.

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 8
@Toniepodawaj: to info mam prosto od gacha, a jak pisałem już kilka razy, gach to moj kumpel, pisał mi i jeszcze jednemu kumplowi wiele rzeczy odnośnie strusia, Mońki i oSrawka, nie mam najmniejszego powodu mu nie wierzyć.