Wpis z mikrobloga

Krew mnie zalewa widząc na allegro oferty żelu do mycia rąk marki Cień z Lidla, gdzie normalnie kosztuje w okolicach 4zł, a na allegro sprzedawane jest po 15 zł, a czasem nawet więcej. Sami zresztą zobaczcie jaki piękny handel kwitnie na [Allegro](https://allegro.pl/kategoria/sterylizacja-i-dezynfekcja-preparaty-do-dezynfekcji-259882?string=cieńℴ=qd&bmatch=baseline-eyesa2-engag-dict43-hea-1-3-0306)
Postanowiłem więc napisać do Lidla, który jest właścicielem marki Cień, jak postrzegają tego typu sprzedaż poza swoimi sklepami i czy mają zamiar coś z tym zrobić. W tej chwili, jeśli chcesz kupić ten żel w sklepie, masz duże szanse, że go nie znajdziesz. Patrząc po ilości sprzedawanych żelów na allegro, nie z powodu kupowania przez zwykłych klientów, a przez cholernych januszy sprzedaży, którzy wyniuchali sobie niezłą okazję do zarobku.
Jeśli kogoś interesuje odpowiedź Lidla zaplusujcie ten post, zawołam od razu jak dostanę odpowiedź.

#koronawirus #lidl #januszebiznesu #allegro
Pobierz miotaczsledzi - Krew mnie zalewa widząc na allegro oferty żelu do mycia rąk marki Cie...
źródło: comment_1583617503UKLu7fLsCjXX6eluY7CPl3.jpg
  • 123
No pewnie, lepiej niech rząd ustala ceny wszystkiego, na pewno bedzie lepiej


@ponurytraktorzysta: oczywiście że w sytuacji zagrożenia kraju rząd powinien brać spekulantów za mordy za to co robią z produktami kluczowymi do przetrwania w tych trudnych czasach. W Francji już zaorali ten spekulancki #!$%@?łek. Ciekawe czy będziesz taki wyszczkany jak rodzina zacznie wymierać bo nie ma środków do dezynfekcji w sklepie bo Janusze wykupili wszystko.
po pierwsze to nie jest środek do dezynfekcji po drugie środek do dezynfekcji możesz kupić za grosze w porównaniu z tymi zelami


@szwiti: Po pierwsze to środek bakteriobójczy więc jak najbardziej dezynfekuje dłonie, a po drugie 4zł za buteleczkę to jak najbardziej fajna cena biorąc pod uwagę że w kartonie jest tego masa, a tych żeli brakuje w drogeriach i apetkach
Ale Lidlowi przecież to pasuje. Chyba o to chodzi, żeby sprzedać jak najwięcej towaru.
Jedyne co mogli by zrobić to sami drastycznie podnieść cenę, żeby ten tort jeść samemu. Wtedy to dopiero by OP darł mordę w niebogłosy jak to spekulanty niemieckie dorabiają się na krzywdzie polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)