Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mr-Slimak: Za dusze w czyśćcu. Za wszystkich moich bliskich. O opiekę nad rodziną. O pomoc w rozwiązaniu kłopotów jakie trapią moją rodzinę. W podzięce za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać
  • Odpowiedz
  • 9
O siły w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom. O zdrowie dla rodziny i przyjaciół oraz dla mnie. Dziękuję za dotychczasowe łaski
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak dziękuję za dotychczasową modlitwę i serce. Proszę o modlitwę za zdrowie, siły, cierpliwość i wytrwałość w powierzonych obowiązkach, wzajemną miłość zgodę i pokój w rodzinie, spokój w pracy, przymnożenie wiary w Boga i w siebie, pokój i zbawienie dla duszy osób zmarłych, nawrócenie grzeszników. Dziękuję, polecam w swoich modlitwach wszystkie osoby z Mikromodlitwy i intencje.pl
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: o uzdrowienie relacji, żeby byli przyjaciele się jeszcze do mnie odezwali, za wszystkich uczestników Mikromodlitwy i ich spokój ducha oraz lepszy kontakt z przyjaciółką, wytrwanie w poście.
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: o błogosławieństwo dla całej rodziny, zdrowie dla Mamy, odwagę, spokojne życie, prawdziwą miłość i powodzenie na studiach. Dziękuję za dotychczasowe łaski!
  • Odpowiedz