Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Niedawno kiedy to położyłem się spać i zacząłem przeglądać youtube, bo czemu nie wyświetlił mi się kanał exotics lair, pomijając całą historię tak się jakoś potoczyło, że poważnie się zastanawiam posiadaniem jakiegoś ptasznika, i tutaj pytanie do was. Jakie doświadczenia z tym macie,jak wygląda opieka nad takim pająkiem, ile wynosi jego utrzymanie i co o tym myślicie.
Btw wspomnę, że mam arachnofobię i sam do końca nie rozumiem dlaczego mnie to tak zainteresowało xD nie pytajcie
#pajak #tarantula #ptaszniki #terrarystyka #pomoc #pytanie #xd
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sheller9898: paczka mączników 7 zł, najczesniej sie wyrzuca przy jednym pająku bo nie przeje tyle. niebieski ma 7 pająków i paczke macznikow ma juz z 3 miechy. i troche wody. tyle z kosztow (oprócz pojemnika/terrarium).
na ręce brać nie musisz, a karmienie to otwierasz wieczko, wrzucasz i potem najlepiej wyjąć resztki po mączniku, zeby nie spleśniało. pająka dotykac nie musisz, my robimy pęseta wszystko
@Sheller9898:
Ogolnie karmisz raz na kilka dni, podlewasz raz na kilka dni. Posiadanie jednego pajaka jest bardzo nudne i karmowka szybciej zdycha niz pajak to zjada.

Duzo hodowcow ptasznkolw zaczynalo od teog, ze sie balo pajakow.

Ogolnie hobby polecem
@Sheller9898: pojemnik z obi, albo jak mój znajomy - po sałatce z lisnera XD, torf + mech i jakaś mała kryjówka. To wszystko. Najlepiej jest zaczać od karmienia mącznikiem, ja osobiście za świerszczami nie przepadam - po jakimś czasie przesiadłem się na turki (karaczany) i tak się zyje na tej hodowli :) jedna rzecz, o której rzadko się wspomina: jeżeli się mocno zainteresujesz hobby to na jednym się nie skończy. Jak