Wpis z mikrobloga

#patostreamy #suchodolski Kadr symbolizujacy vipterapie. Strzelasz gola, ale siatka dziurawa i wszystko ucieka w #!$%@?. Terapia odbyta, a pieniądze i tak pójdą w las. Monika nie moze sie zdecydowc czy wziela ten osrodek z ogloszen, czy zna wlasciciela, ale i tak trzeba im wystawic pozytywna opinie, bo tak dlugo mamic szczura o spanialym zyciu to moze jest latwe, ale powstrzymac go przed przdwczesnym wypisem to nie lada sztuka.
#kononowicz
S.....R - #patostreamy #suchodolski Kadr symbolizujacy vipterapie. Strzelasz gola, al...

źródło: comment_1583585971dgK7JT3EtEWD03H8tTxi3y.jpg

Pobierz
  • 15
@SVETER: Gdyby trafił do monaru czy innego "darmowego" ośrodka to przecież efekt nie byłby lepszy a nawet z tego co się zdążyliśmy już dowiedzieć bywał kilka razy i nigdy nie udało mu się wytrzymać do końca. Ten ośrodek to po prostu wersja dla osób, które chcą przebywać w trochę lepszych warunkach i ich na to stać. Fazi np. lata spędził na różnych odwykach w różnych krajach i jak widać też trafił
@adik75: Bogaty nie znaczy madrzejszy i sam fakt, ze mu dali filmy nagrywac, #!$%@? sie sprawami z zewnątrz itd to zbyt dobrze o nich nie swiadczy moim skromnym zdaniem. Monar to juz nie dla niego, bo tam sie nie cackaja i jeszcze pracowac karzą, a książę przecież ma od tego ludzi. Patus zwany rafatusem dostawal telefon raz na tydzien i nie musial sie wyzywac telefonicznie z jakimis patoksiegowymi i mial spokoj(
@SVETER: Mimo wszystko mają jakiś plan, pracują tam i lekarze i terapeuci, psycholog itd. Wydaje mi się, ze wiedzą trochę lepiej od wykopka czy może ktoś rozmawiać przez telefon czy nie. To, ze w jakimś np. monarze nie można to nie znaczy, ze jest to jedyne rozwiązanie na terapię na cały świat. to chyba oczywiste. Fazi też wrzucał na insta codziennie, więc może potrafią to przepracować.
@adik75: chłopie ten vipodwyk to fikcja. Fazi będzie chlal dalej a major będzie cpal dalej o czym ty mówiszm ty faktycznie chyba gach jesteś bo tak wychwalasz ten ośrodek. Oczywiście że monar bardziej by pomógł niż ten ośrodek. Chociażby przez to że by go tak traktowali jak zwykłego cpuna a nie w vipodwyk jak księżniczke się z nim cackają bo chcą by wrócił jeszcze
@adik75: Ze 2 zdjecia i 2 krótkie filmiki faziego byly zdaje sie. Jak na najdroższe tarapie trafiają hollywoodzkie cpuny i alkusy to nie na darmo jest o nich cicho bez zdjec, wpisów i relacji. Nawet na sam chłopski rozum to nie służy dochodzeniu do czystosci i tyle.
@alfons-metody: Ty masz kłopoty ze zrozumieniem czegokolwiek od zawsze. Nigdy nie rozumiesz tego co ktoś pisze jak tumany co cię lajkują bo jak ktoś brednie lajkuje to sam jest idiotą.
Gdzie napisałem, ze lepszy jest ten ośrodek od czegokolwiek? Lepsze warunki ma bez wątpienia ale o efektach sie nie wypowiadałem i w zaden sposób nikt nie upośledzony tego nie mógłby tak odebrać. Napisałem, ze Fazi był w wielu innych ośrodkach, obserwowałem
@adik75: Moze i tak nie sledzilem Faziego na bieżąco. Cos wrzucić i odłożyć telefon to jeszcze nie tak zle, ale jemu truli dupe dzwonieniem, zdawali relacje jak sie po nim jedzie, sam ogladal wysrywy konona i innych i nic tylko #!$%@? co dzień, a nie swiety spokoj jaki powinien byc.
@adik75:

Gdzie napisałem, ze lepszy jest ten ośrodek od czegokolwiek

Oraz

Gdyby trafił do monaru czy innego "darmowego" ośrodka to przecież efekt nie byłby lepszy

Gdybym miał problem i musiał skorzystać z tyrapii to też bym vipplaster wybrał a nie monar z zupełnymi degeneratami.

Rotfl śmieszny jesteś a druga sprawa major to nie degenerat? Kochasz go Bartku co? To nie ładnie tak na Majorka gadać :)))
@SVETER: W ostatnich dniach jego pobytu opublikowali np. to https://www.youtube.com/watch?v=xwdEUlNjC0g wrzucał głównie jakieś wrzuty z yt itd. Wiele różnych stories dziennie, wiec non stop siedział z telefonem. Sposoby terapii mogą być różne. Zamknięcie go w szklanej klatce przez odcięcie od świata i atak informacji ze świata w pierwszych chwilach po wyjściu to pewnie byłoby idealne rozwiązanie i zapewniłoby długotrwałe efekty lepsze nież przepracowywanie róznych reakcji i problemów na bierząco bo ty
@adik75: Przy takim prostym organizmie jak j00r nie ma co wymyslac( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja nawet nie jestem przekonany, że on sie przyznal do fu fu i znajac jego to powiedzial, ze bral różne narkotyki i alkohol, a o rozpuchu cisza, bo to jego pieta achillesowa i najwiekszy wstyd.