Wpis z mikrobloga

Witam, w końcu wszystkie części dotarły do mnie i wczoraj udało mi się złożyć, więc pochwalę się jak wyszło :)

Czeka mnie jeszcze tylko wymiana pasty, bo coś CPU się grzeje, ale to dopiero w przyszłym tygodniu przyjdzie nowa pasta.


Dziękuję @SfrustrowanyFrustrat @Viscop a w szczególności @Shewie który naprowadził mnie na obudowę Lian Li, która była strzałem w dziesiątkę - zatoka na dyski dostępna od tyłu bez potrzeby ściągania szkła, dużo miejsca na kable, dużo otworów. Ogólnie przemyślana i dobrze wykonana obudowa - ekhm, ekhm, no ale nie jest idealna, ale i tak poleciłbym każdemu kto pierwszy raz składa kompa.

Zestaw


#pcmasterrace #komputery
Pobierz sirgorn - Witam, w końcu wszystkie części dotarły do mnie i wczoraj udało mi się złoż...
źródło: comment_1583585164wYujnfSehoHPddr3BZG5mQ.jpg
  • 36
@sirgorn: gratulacje, fajnie że wziąłeś Lian Li, możesz sobie ładnie oświetlić delikatnie jakbyś chciał pojedynczą listwą LED która jest do kompów. Masz wysoką temperaturę bo chłodzenie masz źle ułożone rury powinny być równolegle do slotu, nie pod kątem, może daltego że jedna z rur jest dość naprężona powoduje że odciąga od procesora pompę, jak możesz to przekręć.