Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Wynajmuje mieszkanie sama, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem mieszkania, skoro i tak płacę co miesiąc wynajem. Byłam w moim banku i przy kredycie 200000 na 20 lat spłacam ok 295000. Czy to dużo, mało? Czy szukać może jeszcze w innych bankach? #kredythipoteczny
  • 102
  • Odpowiedz
@Chmielciu: idź do doradcy finansowego. Będziesz mieć rozeznanie we wszystkich bankach.
Z grubsza normalne oprocentowanie, ale myślę, że do znalezienia gdzieś lepsza o kilkanaście tysięcy oferta
  • Odpowiedz
@Chmielciu: Splacajac czyjesz po 20 latach zostajesz z niczym. Jak masz mieszkanie na kreche zawsze mozesz sprzedac i roznica jest twoja. A #!$%@? o pekajacej bance, to od 15 lat slysze.
  • Odpowiedz
@Chmielciu Dobry kredyt to nie tylko taki, w którym oddasz najmniej. Dobry kredyt to taki, gdzie: masz darmowe nadpłaty kapitału, masz możliwość darmowej wcześniejszej spłaty, nie musisz wykupować dodatkowych produktów, itp. Za 20 lat 200 000 będzie warte znacznie mniej, więc całkowity koszt nie powinien być decydującym parametrem.
  • Odpowiedz
@Harmideron: Słyszę to już dobre 5 lat, wszyscy, którzy się wstrzymywali aktualnie płacą co roku ok. 20% więcej za taki sam metraż.
Materiały budowlane nagle nie stanieją, tak samo jak usługi wykonawców.
Dobrze, że my nie słuchaliśmy takich doradców jak Ty i aktualnie mamy z mężem chatę prawie 200m za cenę marzenie. Jakbyśmy teraz sprzedawali to drugie tyle co włożyliśmy to czysty zysk. Nawet jak by nastąpił ten wyczekiwany przez Ciebie
  • Odpowiedz
@Harmideron: ty weź leki na łeb, jeśli myślisz, że Koronawirus coś ma zmienić. Mówię o ogólnym #!$%@?, że niedługo będzie krach.
Idź spuść ciśnienie jak od razu się rzucasz do ludzi, bo śmięli napisać coś co ci nie pasuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taalarek: piszesz coś lachonie nie na temat i Dziwisz że się pruje xd beka z ciebie . Może i to bardzo np. ceny elektroniki sru w górę niedługo skończą się zapasy. Jak mówisz o ogólnym to po co ty piszesz do mnie jak wyraźnie napisałem że chodzi mi o koronę? #czarnolisto za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
  • 1
@Chmielciu idź do doradcy kredytowego, potem wybierz najlepszą ofertę i sobie pójdź bezpośrednio do tego banku, może coś stargujesz. U mnie wyszlo pko bp
Zadbaj o historię BIK - spłać wszystkie karty, raty itp. Jak nie masz zadnych rat to weź coś na pol roku i spłać terminowo albo wcześniej.
  • Odpowiedz